CA932504A - Exhaust process for the dyeing of synthetic fibre materials - Google Patents
Exhaust process for the dyeing of synthetic fibre materials
Info
Publication number
CA932504A
CA932504A CA095735A CA95735A CA932504A CA 932504 A CA932504 A CA 932504A CA 095735 A CA095735 A CA 095735A CA 95735 A CA95735 A CA 95735A CA 932504 A CA932504 A CA 932504A