CA932675A - Brake device in tape recorder - Google Patents
Brake device in tape recorder
Info
Publication number
CA932675A
CA932675A CA078880A CA78880A CA932675A CA 932675 A CA932675 A CA 932675A CA 078880 A CA078880 A CA 078880A CA 78880 A CA78880 A CA 78880A CA 932675 A CA932675 A CA 932675A