CA933277A - Electrostatic electroacoustic transducer - Google Patents
Electrostatic electroacoustic transducerInfo
- Publication number
- CA933277A CA933277A CA091665A CA91665A CA933277A CA 933277 A CA933277 A CA 933277A CA 091665 A CA091665 A CA 091665A CA 91665 A CA91665 A CA 91665A CA 933277 A CA933277 A CA 933277A