CA933468A - Process for producing dosage units of a type resembling tablets - Google Patents
Process for producing dosage units of a type resembling tablets
Info
Publication number
CA933468A
CA933468A CA054603A CA54603A CA933468A CA 933468 A CA933468 A CA 933468A CA 054603 A CA054603 A CA 054603A CA 54603 A CA54603 A CA 54603A CA 933468 A CA933468 A CA 933468A