Extruder with fixed plate and rotary plate including feed screw and hooks
Info
Publication number
CA934115A
CA934115A CA085919A CA85919A CA934115A CA 934115 A CA934115 A CA 934115A CA 085919 A CA085919 A CA 085919A CA 85919 A CA85919 A CA 85919A CA 934115 A CA934115 A CA 934115A