Photo-conductive device comprising a photo-conductive layer on the basis of lead monoxide
Info
Publication number
CA934145A
CA934145A CA082625A CA82625A CA934145A CA 934145 A CA934145 A CA 934145A CA 082625 A CA082625 A CA 082625A CA 82625 A CA82625 A CA 82625A CA 934145 A CA934145 A CA 934145A