CA934501A - Dual finish surgeon's glove and method of making same - Google Patents
Dual finish surgeon's glove and method of making same
Info
Publication number
CA934501A
CA934501A CA047566A CA47566A CA934501A CA 934501 A CA934501 A CA 934501A CA 047566 A CA047566 A CA 047566A CA 47566 A CA47566 A CA 47566A CA 934501 A CA934501 A CA 934501A