CA934759A - V-triazolylcoumarins - Google Patents
V-triazolylcoumarins
Info
Publication number
CA934759A
CA934759A CA093241A CA93241A CA934759A CA 934759 A CA934759 A CA 934759A CA 093241 A CA093241 A CA 093241A CA 93241 A CA93241 A CA 93241A CA 934759 A CA934759 A CA 934759A