CA935444A - Process for producing 5-(1'-alkenyl)-2-norbornene - Google Patents
Process for producing 5-(1'-alkenyl)-2-norbornene
Info
Publication number
CA935444A
CA935444A CA082562A CA82562A CA935444A CA 935444 A CA935444 A CA 935444A CA 082562 A CA082562 A CA 082562A CA 82562 A CA82562 A CA 82562A CA 935444 A CA935444 A CA 935444A