CA935954A - Process for the continuous dyeing of synthetic fibre materials - Google Patents
Process for the continuous dyeing of synthetic fibre materials
Info
Publication number
CA935954A
CA935954A CA098059A CA98059A CA935954A CA 935954 A CA935954 A CA 935954A CA 098059 A CA098059 A CA 098059A CA 98059 A CA98059 A CA 98059A CA 935954 A CA935954 A CA 935954A