CA936356A - Method and apparatus for firing carbon-containing products - Google Patents
Method and apparatus for firing carbon-containing products
Info
Publication number
CA936356A
CA936356A CA043290A CA43290A CA936356A CA 936356 A CA936356 A CA 936356A CA 043290 A CA043290 A CA 043290A CA 43290 A CA43290 A CA 43290A CA 936356 A CA936356 A CA 936356A