CA937113A - Process for impregnating porous articles - Google Patents
Process for impregnating porous articles
Info
Publication number
CA937113A
CA937113A CA071222A CA71222A CA937113A CA 937113 A CA937113 A CA 937113A CA 071222 A CA071222 A CA 071222A CA 71222 A CA71222 A CA 71222A CA 937113 A CA937113 A CA 937113A