CA937285A - Methods and apparatus for investigating earth formations - Google Patents
Methods and apparatus for investigating earth formations
Info
Publication number
CA937285A
CA937285A CA098502A CA98502A CA937285A CA 937285 A CA937285 A CA 937285A CA 098502 A CA098502 A CA 098502A CA 98502 A CA98502 A CA 98502A CA 937285 A CA937285 A CA 937285A