CA938425A - Mold for continuous casting of metal - Google Patents
Mold for continuous casting of metal
Info
Publication number
CA938425A
CA938425A CA099223A CA99223A CA938425A CA 938425 A CA938425 A CA 938425A CA 099223 A CA099223 A CA 099223A CA 99223 A CA99223 A CA 99223A CA 938425 A CA938425 A CA 938425A