System for recording and/or reproducing four channel signals on a record disc
Info
Publication number
CA938560A
CA938560A CA098997A CA98997A CA938560A CA 938560 A CA938560 A CA 938560A CA 098997 A CA098997 A CA 098997A CA 98997 A CA98997 A CA 98997A CA 938560 A CA938560 A CA 938560A