CA938763A - Wet extrusion of mixture of cellulose and polyacyloxalamidrazone - Google Patents
Wet extrusion of mixture of cellulose and polyacyloxalamidrazone
Info
Publication number
CA938763A
CA938763A CA078336A CA78336A CA938763A CA 938763 A CA938763 A CA 938763A CA 078336 A CA078336 A CA 078336A CA 78336 A CA78336 A CA 78336A CA 938763 A CA938763 A CA 938763A