Method and apparatus for drilling watch jewels or other workpieces by means of laser beams
Info
Publication number
CA943192A
CA943192A CA138,386FILED*7A CA138386A CA943192A CA 943192 A CA943192 A CA 943192A CA 138386 A CA138386 A CA 138386A CA 943192 A CA943192 A CA 943192A