CA958086A - Ligne a retard ultrasonique continument variable - Google Patents
Ligne a retard ultrasonique continument variable
Info
Publication number
CA958086A
CA958086A CA156,251*7A CA156251A CA958086A CA 958086 A CA958086 A CA 958086A CA 156251 A CA156251 A CA 156251A CA 958086 A CA958086 A CA 958086A
Prior art keywords
ultrasonique
continument
ligne
retard
variable
Application number
CA156,251*7A