CA967960A - Isothiourea compounds and their production and use - Google Patents
Isothiourea compounds and their production and useInfo
- Publication number
- CA967960A CA967960A CA140*7A CA140A CA967960A CA 967960 A CA967960 A CA 967960A CA 140 A CA140 A CA 140A CA 967960 A CA967960 A CA 967960A