CA973706A - Digital electro-optical micrometer and gages - Google Patents
Digital electro-optical micrometer and gages
Info
Publication number
CA973706A
CA973706A CA161,591*7A CA161591A CA973706A CA 973706 A CA973706 A CA 973706A CA 161591 A CA161591 A CA 161591A CA 973706 A CA973706 A CA 973706A
Prior art keywords
gages
optical micrometer
digital electro
electro
micrometer
Application number
CA161,591*7A