CA975353A - Pressed fin heat exchanger - Google Patents
Pressed fin heat exchanger
Info
Publication number
CA975353A
CA975353A CA112,552*7A CA112552A CA975353A CA 975353 A CA975353 A CA 975353A CA 112552 A CA112552 A CA 112552A CA 975353 A CA975353 A CA 975353A
Prior art keywords
heat exchanger
fin heat
pressed
pressed fin
exchanger
Application number
CA112,552*7A