CA975399A - Flexible sealing device - Google Patents
Flexible sealing device
Info
Publication number
CA975399A
CA975399A CA168,203*7A CA168203A CA975399A CA 975399 A CA975399 A CA 975399A CA 168203 A CA168203 A CA 168203A CA 975399 A CA975399 A CA 975399A
Prior art keywords
sealing device
flexible sealing
flexible
sealing
Application number
CA168,203*7A