CZ120699A3 - Monocyklická L-nukleosidová analoga a jejich využití - Google Patents
Monocyklická L-nukleosidová analoga a jejich využití Download PDFInfo
- Publication number
- CZ120699A3 CZ120699A3 CZ991206A CZ120699A CZ120699A3 CZ 120699 A3 CZ120699 A3 CZ 120699A3 CZ 991206 A CZ991206 A CZ 991206A CZ 120699 A CZ120699 A CZ 120699A CZ 120699 A3 CZ120699 A3 CZ 120699A3
- Authority
- CZ
- Czechia
- Prior art keywords
- injection nozzle
- fuel
- injection
- internal combustion
- output
- Prior art date
Links
Classifications
-
- C—CHEMISTRY; METALLURGY
- C07—ORGANIC CHEMISTRY
- C07H—SUGARS; DERIVATIVES THEREOF; NUCLEOSIDES; NUCLEOTIDES; NUCLEIC ACIDS
- C07H15/00—Compounds containing hydrocarbon or substituted hydrocarbon radicals directly attached to hetero atoms of saccharide radicals
- C07H15/20—Carbocyclic rings
-
- C—CHEMISTRY; METALLURGY
- C07—ORGANIC CHEMISTRY
- C07H—SUGARS; DERIVATIVES THEREOF; NUCLEOSIDES; NUCLEOTIDES; NUCLEIC ACIDS
- C07H19/00—Compounds containing a hetero ring sharing one ring hetero atom with a saccharide radical; Nucleosides; Mononucleotides; Anhydro-derivatives thereof
- C07H19/02—Compounds containing a hetero ring sharing one ring hetero atom with a saccharide radical; Nucleosides; Mononucleotides; Anhydro-derivatives thereof sharing nitrogen
- C07H19/04—Heterocyclic radicals containing only nitrogen atoms as ring hetero atom
-
- A—HUMAN NECESSITIES
- A61—MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
- A61P—SPECIFIC THERAPEUTIC ACTIVITY OF CHEMICAL COMPOUNDS OR MEDICINAL PREPARATIONS
- A61P31/00—Antiinfectives, i.e. antibiotics, antiseptics, chemotherapeutics
-
- A—HUMAN NECESSITIES
- A61—MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
- A61P—SPECIFIC THERAPEUTIC ACTIVITY OF CHEMICAL COMPOUNDS OR MEDICINAL PREPARATIONS
- A61P33/00—Antiparasitic agents
-
- A—HUMAN NECESSITIES
- A61—MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
- A61P—SPECIFIC THERAPEUTIC ACTIVITY OF CHEMICAL COMPOUNDS OR MEDICINAL PREPARATIONS
- A61P35/00—Antineoplastic agents
-
- A—HUMAN NECESSITIES
- A61—MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
- A61P—SPECIFIC THERAPEUTIC ACTIVITY OF CHEMICAL COMPOUNDS OR MEDICINAL PREPARATIONS
- A61P37/00—Drugs for immunological or allergic disorders
- A61P37/02—Immunomodulators
-
- A—HUMAN NECESSITIES
- A61—MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
- A61P—SPECIFIC THERAPEUTIC ACTIVITY OF CHEMICAL COMPOUNDS OR MEDICINAL PREPARATIONS
- A61P37/00—Drugs for immunological or allergic disorders
- A61P37/02—Immunomodulators
- A61P37/06—Immunosuppressants, e.g. drugs for graft rejection
Landscapes
- Health & Medical Sciences (AREA)
- Chemical & Material Sciences (AREA)
- Organic Chemistry (AREA)
- General Health & Medical Sciences (AREA)
- Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
- Engineering & Computer Science (AREA)
- Veterinary Medicine (AREA)
- General Chemical & Material Sciences (AREA)
- Public Health (AREA)
- Nuclear Medicine, Radiotherapy & Molecular Imaging (AREA)
- Chemical Kinetics & Catalysis (AREA)
- Pharmacology & Pharmacy (AREA)
- Medicinal Chemistry (AREA)
- Animal Behavior & Ethology (AREA)
- Immunology (AREA)
- Molecular Biology (AREA)
- Bioinformatics & Cheminformatics (AREA)
- Biochemistry (AREA)
- Biotechnology (AREA)
- Genetics & Genomics (AREA)
- Communicable Diseases (AREA)
- Oncology (AREA)
- Tropical Medicine & Parasitology (AREA)
- Transplantation (AREA)
- Pharmaceuticals Containing Other Organic And Inorganic Compounds (AREA)
- Saccharide Compounds (AREA)
- Glass Compositions (AREA)
- Plural Heterocyclic Compounds (AREA)
Description
Způsob měření spotřeby pohonný spal oyaci ch mcxtorú s z< S elektronicky řízeným vstřikem paliva a iařgz^ní řjel·*» priO-váďiěr í.
m
Žrs |
Oblast techniky — — —- —- —
Vynález se týká způsobu měření spotřeby pohonných hmot spalovacích motorů s elektronicky řízeným vstřikem paliva a zařízení k jeho provádění, určeného zejména pro servisní a diagnostické účely.
Dosavadní stav techniky
Pro přímá měření spotřeby pohonných hmot spalovacích motorů s elektronicky řízeným vstřikem paliva se doposud používá systémů založených na vřazení průtokového měřiče paliva do palivového systému a nebo dvou průtokových měřičů paliva vřazených do palivového okruhu a stanovení spotřeby paliva z rozdílu měřených množství.
Nevýhodou výše uvedených zařízení je, že příprava k měření znamená značný zásah do palivové soustavy spočívající v nutnosti upravit palivovou soustavu tak, aby bylo vytvořeno místo, kterým protéká pouze spotřebované palivo s vyloučením zpětného oběhu paliva zpět do nádrže a do takto vytvořeného místa zařadit vlastní průtokový měřič. V případě rozdílového měření dvěma průtokovými měřiči paliva se sice zjednodušuje náročnost připojení palivové soustavy, ale výsledek měření bývá zatížen velkou chybou, která vzniká zejména rozdílem teplot přitékajícího paliva a zpětného paliva. Kompenzace uvedených vlivů zvyšuje nároky na obsluhu měřícího systému. K další nevýhodě patří skutečnost, že úprava palivové soustavy pro měření mění tlakové poměry ve vstřikové soustavě a motor pracuje při měření v jiném režimu, který je odlišný od reálného provozu. Z řečeného vyplývá, že výše uvedená zařízení jsou pro rychlou servisní diagnostiku obtížně použitelná a výsledky měření těchto zařízení nejsou na požadované přesnosti.
Dále jsou známy nepřímé měřící metody, které nevyžadují úpravu palivové soustavy a které využívají pro měření spotřeby pohonných hmot spalovacích motorů s elektronicky řízeným vstřikem paliva závislosti mezi délkou elektrického impulzu otevírajícího vstřikovací trysku a množstvím vstříknutého paliva. Uvedená metoda je známá např.z českého užitného vzoru CZ 2015 U, případné ze systémů podobných principů, které jsou dodávány výrobci přímo do vozidel jako palubní počítač informující obsluhu o spotřebě pohonných hmot.
I u těchto systémů jsou vsak patrné nevýhody spočívající v nízké přesnosti měření, které náročným servisním, diagnostickým a evidenčním podmínkám měření spotřeby pohonných hmot nevyhovují.
Účel vynálezu
Účelem vynálezu je vytvoření takového způsobu měření spotřeby pohonných hmot a zařízení k jeho provádění, zejména pro spalovací motory s elektronicky řízeným vstřikem paliva, který by obstál ve stále rostoucích požadavcích na vysokou přesnost měření a snadnou a rychlou obsluhu zařízení pro tyto účely vytvořené.
Podstata vynálezu
Shora uvedené nedostatky stávajících systémů měření a zařízení k jejich provádění ve velké míře odstraňuje a účel vynálezu splňuje způsob měření spotřeby pohonných hmot spalovacích motorů 4» elektronicky řízeným vstřikem paliva či zařízení k jeho provádění podle vynálezu, jehož podstata spočívá v tom, že využívá závislosti mezi délkou mechanického otevření vstřikovací trysky a množstvím vstříknutého paliva, přičemž délka mechanického otevře ní vstřikovací trysky je určena ze signálu vyvozeného elektrickou cestou ovládajícího vstřikovací trysku.
Zařízení k provádění způsobu podle vynálezu, sestávající ze vzájemného propojení elektronických a mechanických prvků spočívá v tom, že mezi řídící jednotku vstřikování a vstřikovací trysku spalovacího motoru je napojen kalibrátor a vstupní snímač, přičemž vstupní snímač je spojen s kompenzačním korektorem a převodníkem a přičemž výstup převodníku je spojen s procesorovým blokem, jehož první výstup je spojen s kompenzačním korektorem a jehož druhý výstup je spojen s kal ibrátorem.
Způsob měření spotřeby pohonných hmot a zařízení k jeho provádění podle vynálezu umožňuje měřit spotřebu s vysokou přesností u spalovacích motorů s elektronicky řízeným vstřikem paliva a odstraňuje nedostatky známých měřících systémů především jednoduchostí a rychlostí aplikace na libovolný spalovací motor bez nutnosti provádět jakýkoliv zásah do palivové soustavy. Tento způsob umožňuje použít nepřímou měřící metodu pro přesná měření servisní, diagnostická a evidenční v podmínkách přísných kritérií a požadavků na přesnost naměřených výsledků. Současně lze tímto způsobem stanovit měřící konstanty systému pro měření spotřeby spalovacích motorů osazených shodnou řídící jednotkou vstřikování a shodnou vstřikovací tryskou.
Přehled obrázků na výkresech
Na připojených výkresech je na obr.1 znázorněn diagram vyjadřující závislost vstřikovaného množství na době vstřiku, na obr.2 je znázorněn diagram vyjadřující dobu mechanického otevření vstřikovací trysky s vyznačeným zpožděním otevření a zavření vstřikovací trysky a obr.3 představuje jedno z možných zapojení mechanických a elektronických prvků pro zařízení k provádění způsobu měření.
Příklad provedení vynálezu
Způsob měření spotřeby pohonných hmot spalovacích motorů s elektronicky řízeným vstřikem paliva podle vynálezu vychází ze závislosti znázorněné na obr.l, kde je na diagramu na horizontální ose vyznačena doba Tv vstřiku v milisekundách a na vertikální ose je vyneseno množství Q vstřikovaného paliva v mi k.rol i třech. Výslednice Kl představuje předpokládanou obvyklou závislost těchto veličin u dosud známých systémů a výslednice K£_ představuje upřesněnou skutečnou závislost získanou způsobem měření podle vynálezu. Úsek M na horizontální ose značí pracovní oblast spalovacího motoru. Posunutí výslednice Kl^ od počátku 0 na horizontální ose do bodu P znázorňuje kompenzační proměnnou Tdel zpoždění, jejíž hodnota je výsledkem rozdílu doby T£ zpoždění otevřeni vstřikovací trysky vzhledem k signálu vyvolanému elektrickou cestou a doby T2 zpoždění zavření vstřikovací trysky vzhledem k signálu vyvolaném elektrickou cestou a kde řečené doby TI a T2 vycházejí ze závislosti znázorněné na obr.2. Kompenzační proměnná Tdel se stává konstantou pro danou konkrétní vstřikovací trysku a pro danou konkrétní řídící jednotku vstřikování.
Z obr.2 je patrný diagram, kde na společné vertikální ose je vymezena velikost napětí U ve voltech a zároveň hodnota S mechanického otevření vstřikovací trysky v rozměrových jednotkách vyjadřujících průtokový profil vstřikovací trysky a na spodní horizontální ose je vymezena doba Tm mechanického otevřeni vstři kovací trysky a na horní horizontální ose je vynesena doba Te elektrického napětí pro otevření trysky. Obě tyto doby Tm a Te je možno zahrnout do jediné proměnné vyjádřené vztahem
Tm = Te - Tdel
Na obr.3 je znázorněno zařízení k provádění způsobu měření spotřeby pohonných hmot podle vynálezu, kde je jako jedno z možných příkladů uvedeno propojení elektronických a mechanických prvků, kde mezi řídící jednotku 8 vstřikování a vstřikovací trysku 7 spalovacího motoru 6 je napojen kalibrátor £ a vstupní snímač 2. Vstupní snímač 2 je dále spojen s kompenzačním korektorem 3 a převodníkem 4, přičemž výstup převodníku 4 je spojen s procesorovým blokem 5, jehož první vystup 9 je spojen s kompenzačním korektorem 3 a jehož druhý výstup 10 je spojen s kalibrátorem 1.
K objasnění způsobu měření a zařízení k jeho provádění podle vynálezu je potřeba připomenout, že u spalovacích motorů s elektronicky řízeným vstřikem paliva je konstrukcí vstřikovací soustavy zajištěn konstantní tlakový spad na vstřikovací trysce a proto lze měřením Tm určené z elektrického signálu pro vstřikovací trysku 7 přesně stanovit vstříknuté množství □ paliva. Kompenzační proměnná Tde£ je potom konstantní pro danou konkrétní vstřikovací trysku ve spojení s danou řídící jednotkou vstřikování pro daný spalovací motor. Kalibrátor £ je obvod generující impulzy známé délky pro otevírání vstřikovací trysky 7, kalibrace přesně stanoví výslednici K1J_ včetně kompenzační konstanty Tdel. Lze tak stanovit konstanty pro přesná měření s chybou menší než 17.. Kalibrace tak řeší časový nesoulad mezi elektrickým signálem ovládajícím vstřikovací trysku a skutečným mechanickým otevíráním vstřikovací trysky. Vstupní zajišťuje snímání a převod elektrického signálu na logické úrovně pro další zpracování. Korektor 3 provádí kompenzaci délky sejmutého impulzu dle nastavené hodnoty Tdel a převodník 4 mezi
Tm a Q převádí korigovanou délku impulzu na množství dle výslednice Klí Procesorový blok zajišťuje -funkci přístroje a zejména zobrazeni měřených hodnot a odečítání výsledků měření.
Claims (2)
1. Způsob měření spotřeby pohonných hmot spalovacíh motorů s elektronicky řízeným vstřikem paliva, vyznačující se tím, že je využito závislosti mezi délkou mechanického otevření vstřikovací trysky a množstvím vstříknutého paliva, přičemž délka mechanického otevření vstřikovací trysky je určena ze signálu vyvolaného elektrickou cestou ovládajícího vstřikovací trysku.
2. Zařízení k provádění způsobu podle bodu 1, sestávající ze vzájemného propojení elektronických a mechanických prvků, vyznačující se tím, že mezi řídící jednotku (3) vstřikování a vstřikovací trysku (7) spalovacího motoru (6) je napojen kalibrátor (1) a vstupní snímač (2), přičemž vstupní snímač (2) je spojen s kompenzačním korektorem (3) a převodníkem (4) a přičemž výstup převodníku (4) je spojen s procesorovým blokem (5), jehož první výstup (9) je spojen s kompenzačním korektorem (3) a jehož druhý výstup (10) je spojen s kalibrátorem (1) .
Applications Claiming Priority (1)
| Application Number | Priority Date | Filing Date | Title |
|---|---|---|---|
| US2858596P | 1996-10-16 | 1996-10-16 |
Publications (1)
| Publication Number | Publication Date |
|---|---|
| CZ120699A3 true CZ120699A3 (cs) | 1999-09-15 |
Family
ID=21844262
Family Applications (1)
| Application Number | Title | Priority Date | Filing Date |
|---|---|---|---|
| CZ991206A CZ120699A3 (cs) | 1996-10-16 | 1997-10-15 | Monocyklická L-nukleosidová analoga a jejich využití |
Country Status (25)
| Country | Link |
|---|---|
| US (4) | US6130326A (cs) |
| EP (1) | EP1027359B9 (cs) |
| JP (2) | JP2002503212A (cs) |
| KR (1) | KR100398923B1 (cs) |
| CN (1) | CN1268140A (cs) |
| AT (2) | ATE238328T1 (cs) |
| AU (1) | AU738170B2 (cs) |
| BR (1) | BR9712527A (cs) |
| CA (1) | CA2267279A1 (cs) |
| CZ (1) | CZ120699A3 (cs) |
| DE (2) | DE69720811T2 (cs) |
| DK (2) | DK1132393T3 (cs) |
| ES (2) | ES2195970T3 (cs) |
| HU (1) | HUP0001107A3 (cs) |
| IL (1) | IL129126A0 (cs) |
| NO (1) | NO313417B1 (cs) |
| NZ (1) | NZ334915A (cs) |
| PL (1) | PL187107B1 (cs) |
| PT (2) | PT1027359E (cs) |
| RU (2) | RU2188828C2 (cs) |
| SI (1) | SI20076A (cs) |
| SK (1) | SK284054B6 (cs) |
| UA (1) | UA63915C2 (cs) |
| WO (1) | WO1998016186A2 (cs) |
| YU (1) | YU18799A (cs) |
Families Citing this family (146)
| Publication number | Priority date | Publication date | Assignee | Title |
|---|---|---|---|---|
| SK284054B6 (sk) | 1996-10-16 | 2004-08-03 | Icn Pharmaceuticals, Inc. | Substituované triazolové nukleozidy, farmaceutický prostriedok s ich obsahom a ich použitie |
| US6033399A (en) | 1997-04-09 | 2000-03-07 | Valleylab, Inc. | Electrosurgical generator with adaptive power control |
| UA63956C2 (uk) * | 1997-06-30 | 2004-02-16 | Ай-Сі-Ен Фармасьютикалз, Інк. | Спосіб одержання нуклеозидів |
| JP4596495B2 (ja) * | 1997-07-18 | 2010-12-08 | ソニー株式会社 | 制御装置、制御方法、電気機器システム、電気機器システムの制御方法、および、記録媒体 |
| US7137980B2 (en) | 1998-10-23 | 2006-11-21 | Sherwood Services Ag | Method and system for controlling output of RF medical generator |
| US7901400B2 (en) | 1998-10-23 | 2011-03-08 | Covidien Ag | Method and system for controlling output of RF medical generator |
| US20040167508A1 (en) | 2002-02-11 | 2004-08-26 | Robert Wham | Vessel sealing system |
| US7364577B2 (en) | 2002-02-11 | 2008-04-29 | Sherwood Services Ag | Vessel sealing system |
| US6407077B1 (en) | 1998-11-05 | 2002-06-18 | Emory University | β-L nucleosides for the treatment of HIV infection |
| CA2348470C (en) | 1998-11-05 | 2007-06-05 | Centre National De La Recherche Scientifique | Nucleosides with anti-hepatitis b virus activity |
| WO2000025799A1 (en) * | 1998-11-05 | 2000-05-11 | Centre National De La Recherche Scientifique | β-L-2'-DEOXY-NUCLEOSIDES FOR THE TREATMENT OF HIV INFECTION |
| CA2357735A1 (en) * | 1999-01-29 | 2000-08-03 | Icn Pharmaceuticals, Inc. | Modulation of immune response by ribavirin |
| US7084125B2 (en) | 1999-03-18 | 2006-08-01 | Exiqon A/S | Xylo-LNA analogues |
| ATE356824T1 (de) | 1999-05-04 | 2007-04-15 | Santaris Pharma As | L-ribo-lna analoge |
| US6525191B1 (en) * | 1999-05-11 | 2003-02-25 | Kanda S. Ramasamy | Conformationally constrained L-nucleosides |
| AU7019200A (en) * | 1999-08-31 | 2001-03-26 | Nycomed Amersham Plc | Nucleoside analogues |
| US6664399B1 (en) * | 1999-09-02 | 2003-12-16 | E. I. Du Pont De Nemours & Company | Triazole linked carbohydrates |
| US6518253B1 (en) * | 1999-11-19 | 2003-02-11 | Robert Tam | Treatment of viral infections using the L-isomer of ribavirin |
| CZ20022112A3 (cs) * | 1999-12-23 | 2003-05-14 | Ribapharm Inc. | Prostředky a způsoby, týkající se L-nukleosidů, L-nukleotidů, a jejich analog |
| US7638496B2 (en) | 2000-02-15 | 2009-12-29 | Valeant Pharmaceuticals North America | Nucleoside analogs with carboxamidine modified monocyclic base |
| US6455508B1 (en) * | 2000-02-15 | 2002-09-24 | Kanda S. Ramasamy | Methods for treating diseases with tirazole and pyrrolo-pyrimidine ribofuranosyl nucleosides |
| US6495677B1 (en) | 2000-02-15 | 2002-12-17 | Kanda S. Ramasamy | Nucleoside compounds |
| JP2003532643A (ja) * | 2000-04-13 | 2003-11-05 | フアーマセツト・リミテツド | 肝炎ウイルス感染症を治療するための3’−または2’−ヒドロキシメチル置換ヌクレオシド誘導体 |
| MY164523A (en) * | 2000-05-23 | 2017-12-29 | Univ Degli Studi Cagliari | Methods and compositions for treating hepatitis c virus |
| PL359169A1 (en) | 2000-05-26 | 2004-08-23 | Idenix (Cayman) Limited | Methods and compositions for treating flaviviruses and pestiviruses |
| US6815542B2 (en) * | 2000-06-16 | 2004-11-09 | Ribapharm, Inc. | Nucleoside compounds and uses thereof |
| CN100400101C (zh) | 2000-08-17 | 2008-07-09 | 特里帕普股份公司 | 包含病毒唑的疫苗及其使用方法 |
| US6858590B2 (en) | 2000-08-17 | 2005-02-22 | Tripep Ab | Vaccines containing ribavirin and methods of use thereof |
| US7022830B2 (en) | 2000-08-17 | 2006-04-04 | Tripep Ab | Hepatitis C virus codon optimized non-structural NS3/4A fusion gene |
| US6680059B2 (en) | 2000-08-29 | 2004-01-20 | Tripep Ab | Vaccines containing ribavirin and methods of use thereof |
| US6720000B2 (en) * | 2001-03-19 | 2004-04-13 | Three Rivers Pharmaceutical, Llc | Process for producing wet ribavirin pellets |
| ATE252594T1 (de) * | 2001-07-30 | 2003-11-15 | Clariant Lsm Italia Spa | Verfahren zur herstellung von ribavirin |
| AU2002330154A1 (en) * | 2001-09-28 | 2003-04-07 | Centre National De La Recherche Scientifique | Methods and compositions for treating hepatitis c virus using 4'-modified nucleosides |
| PL368550A1 (en) * | 2001-11-02 | 2005-04-04 | Sandoz Ag | Process for preparing quick dissolving, high loading ribavirin compositions |
| KR100411398B1 (ko) * | 2001-12-06 | 2003-12-18 | 주식회사유한양행 | 베타-디-리보푸라노즈 유도체의 제조방법 |
| WO2003073989A2 (en) * | 2002-02-28 | 2003-09-12 | Biota, Inc. | Nucleoside 5'-monophosphate mimics and their prodrugs |
| EP1501435B1 (en) | 2002-05-06 | 2007-08-29 | Covidien AG | Blood detector for controlling an esu |
| US6982253B2 (en) | 2002-06-05 | 2006-01-03 | Supergen, Inc. | Liquid formulation of decitabine and use of the same |
| KR20050035194A (ko) * | 2002-06-28 | 2005-04-15 | 이데닉스 (케이만) 리미티드 | 플라비비리다에 감염 치료용 2'-c-메틸-3'-o-l-발린에스테르 리보푸라노실 사이티딘 |
| US7608600B2 (en) * | 2002-06-28 | 2009-10-27 | Idenix Pharmaceuticals, Inc. | Modified 2′ and 3′-nucleoside prodrugs for treating Flaviviridae infections |
| CN101172993A (zh) | 2002-06-28 | 2008-05-07 | 埃迪尼克斯(开曼)有限公司 | 用于治疗黄病毒感染的2′-c-甲基-3′-o-l-缬氨酸酯核糖呋喃基胞苷 |
| EP1545545A4 (en) * | 2002-08-01 | 2008-09-03 | Pharmasset Inc | COMPOUNDS WITH THE BICYCLO 4.2.1 NONAN SYSTEM FOR THE TREATMENT OF FLAVIVIRIDAE / I INFECTIONS |
| AU2003253380A1 (en) * | 2002-08-12 | 2004-03-11 | F. Hoffmann-La-Roche Ag | Process for producing a ribofuranose |
| US7538094B2 (en) * | 2002-09-19 | 2009-05-26 | Three Rivers Pharmacueticals, Llc | Composition containing ribavirin and use thereof |
| US20040077607A1 (en) * | 2002-10-21 | 2004-04-22 | Uckun Fatih M. | Aryl phosphate derivatives of d4T with potent anti-viral activity against hemorrhagic fever viruses |
| NZ540098A (en) | 2002-10-29 | 2008-09-26 | Coley Pharmaceutical Group Ltd | Use of CPG oligonucleotides in the treatment of hepatitis C virus infection |
| AU2003298658A1 (en) | 2002-11-15 | 2004-06-15 | Idenix (Cayman) Limited | 2'-branched nucleosides and flaviviridae mutation |
| TWI294882B (en) * | 2002-12-09 | 2008-03-21 | Hoffmann La Roche | Anhydrous crystalline azido cytosine hemisulfate derivative |
| US7255694B2 (en) | 2002-12-10 | 2007-08-14 | Sherwood Services Ag | Variable output crest factor electrosurgical generator |
| US7044948B2 (en) | 2002-12-10 | 2006-05-16 | Sherwood Services Ag | Circuit for controlling arc energy from an electrosurgical generator |
| US7598373B2 (en) * | 2002-12-12 | 2009-10-06 | Idenix Pharmaceuticals, Inc. | Process for the production of 2-C-methyl-D-ribonolactone |
| MXPA05006865A (es) * | 2002-12-23 | 2005-12-12 | Idenix Cayman Ltd | Proceso para la produccion de profarmacos 3'-nucleosidos. |
| US6943249B2 (en) * | 2003-03-17 | 2005-09-13 | Ash Stevens, Inc. | Methods for isolating crystalline Form I of 5-azacytidine |
| US6887855B2 (en) | 2003-03-17 | 2005-05-03 | Pharmion Corporation | Forms of 5-azacytidine |
| US7038038B2 (en) * | 2003-03-17 | 2006-05-02 | Pharmion Corporation | Synthesis of 5-azacytidine |
| JP2006524227A (ja) * | 2003-03-28 | 2006-10-26 | ファーマセット,インク. | フラビウイルス科ウイルス感染の治療のための化合物 |
| WO2004098385A2 (en) | 2003-05-01 | 2004-11-18 | Sherwood Services Ag | Method and system for programing and controlling an electrosurgical generator system |
| RU2358979C2 (ru) | 2003-05-30 | 2009-06-20 | Фармассет, Инк. | Модифицированные фторированные аналоги нуклеозида |
| US20050009848A1 (en) * | 2003-07-10 | 2005-01-13 | Icn Pharmaceuticals Switzerland Ltd. | Use of antivirals against inflammatory bowel diseases |
| US6930093B2 (en) * | 2003-07-10 | 2005-08-16 | Valeant Research & Development | Use of ribofuranose derivatives against inflammatory bowel diseases |
| ATE478886T1 (de) | 2003-07-25 | 2010-09-15 | Idenix Pharmaceuticals Inc | Purin nucleoside für die behandlung von durch flavividrae verursachten krankheiten, einschliesslich hepatitis c |
| WO2005018330A1 (en) * | 2003-08-18 | 2005-03-03 | Pharmasset, Inc. | Dosing regimen for flaviviridae therapy |
| RU2264409C2 (ru) * | 2003-10-01 | 2005-11-20 | Государственный научный центр вирусологии и биотехнологии "Вектор" (ГНЦ ВБ "Вектор") | 2`-амино-2`-дезоксинуклеозиды - ингибиторы репродукции вирусов кори и марбург |
| US8104956B2 (en) | 2003-10-23 | 2012-01-31 | Covidien Ag | Thermocouple measurement circuit |
| CA2542849C (en) | 2003-10-23 | 2013-08-20 | Sherwood Services Ag | Redundant temperature monitoring in electrosurgical systems for safety mitigation |
| US7396336B2 (en) | 2003-10-30 | 2008-07-08 | Sherwood Services Ag | Switched resonant ultrasonic power amplifier system |
| US7131860B2 (en) | 2003-11-20 | 2006-11-07 | Sherwood Services Ag | Connector systems for electrosurgical generator |
| US7300435B2 (en) | 2003-11-21 | 2007-11-27 | Sherwood Services Ag | Automatic control system for an electrosurgical generator |
| US7766905B2 (en) | 2004-02-12 | 2010-08-03 | Covidien Ag | Method and system for continuity testing of medical electrodes |
| US20050182252A1 (en) | 2004-02-13 | 2005-08-18 | Reddy K. R. | Novel 2'-C-methyl nucleoside derivatives |
| US7780662B2 (en) | 2004-03-02 | 2010-08-24 | Covidien Ag | Vessel sealing system using capacitive RF dielectric heating |
| US20060040944A1 (en) * | 2004-06-23 | 2006-02-23 | Gilles Gosselin | 5-Aza-7-deazapurine derivatives for treating Flaviviridae |
| CN101023094B (zh) | 2004-07-21 | 2011-05-18 | 法莫赛特股份有限公司 | 烷基取代的2-脱氧-2-氟代-d-呋喃核糖基嘧啶和嘌呤及其衍生物的制备 |
| ES2725457T3 (es) | 2004-09-14 | 2019-09-24 | Gilead Pharmasset Llc | Preparación de ribofuranosil pirimidinas y purinas 2'fluoro-2'-alquil-sustituidas u otras opcionalmente sustituidas y sus derivados |
| US7628786B2 (en) | 2004-10-13 | 2009-12-08 | Covidien Ag | Universal foot switch contact port |
| US7687473B2 (en) * | 2005-01-07 | 2010-03-30 | Health Research, Inc. | 5-amino-4-imidazolecarboxamide riboside and its nucleobase as potentiators of antifolate transport and metabolism |
| US7250416B2 (en) | 2005-03-11 | 2007-07-31 | Supergen, Inc. | Azacytosine analogs and derivatives |
| JP4516863B2 (ja) * | 2005-03-11 | 2010-08-04 | 株式会社ケンウッド | 音声合成装置、音声合成方法及びプログラム |
| EP2805719A1 (en) * | 2005-03-30 | 2014-11-26 | Glaxosmithkline LLC | Nicotinamide riboside and analogues thereof |
| US20070014833A1 (en) * | 2005-03-30 | 2007-01-18 | Sirtris Pharmaceuticals, Inc. | Treatment of eye disorders with sirtuin modulators |
| EP1888751A2 (en) * | 2005-05-25 | 2008-02-20 | Tripep Ab | A hepatitis c virus non-structural ns3/4a fusion gene |
| US20060292099A1 (en) * | 2005-05-25 | 2006-12-28 | Michael Milburn | Treatment of eye disorders with sirtuin modulators |
| US7700567B2 (en) | 2005-09-29 | 2010-04-20 | Supergen, Inc. | Oligonucleotide analogues incorporating 5-aza-cytosine therein |
| US8734438B2 (en) | 2005-10-21 | 2014-05-27 | Covidien Ag | Circuit and method for reducing stored energy in an electrosurgical generator |
| US7947039B2 (en) | 2005-12-12 | 2011-05-24 | Covidien Ag | Laparoscopic apparatus for performing electrosurgical procedures |
| US7781576B2 (en) | 2005-12-23 | 2010-08-24 | Idenix Pharmaceuticals, Inc. | Process for preparing a synthetic intermediate for preparation of branched nucleosides |
| US7513896B2 (en) | 2006-01-24 | 2009-04-07 | Covidien Ag | Dual synchro-resonant electrosurgical apparatus with bi-directional magnetic coupling |
| US7651493B2 (en) | 2006-03-03 | 2010-01-26 | Covidien Ag | System and method for controlling electrosurgical snares |
| AU2007222135B2 (en) * | 2006-03-09 | 2012-02-02 | Om Pharma | Immunomodulatory compounds and treatment of diseases related to an overproduction of inflammatory cytokines |
| FR2907786B1 (fr) * | 2006-10-27 | 2009-09-18 | Univ Grenoble 1 | Thionucleosides et applications pharmaceutiques |
| US20100129317A1 (en) * | 2006-09-11 | 2010-05-27 | Southern Research Institute | Azole nucleosides and use as inhibitors of rna and dna viral polymerases |
| CN101595117B (zh) | 2006-12-08 | 2014-01-22 | 株式会社Api | 呋喃糖衍生物的制造方法 |
| WO2008086341A1 (en) * | 2007-01-09 | 2008-07-17 | Pericor Therapeutics, Inc. | Methods. compositions, and formulations for preventing or reducing adverse effects in a patient |
| US7964580B2 (en) | 2007-03-30 | 2011-06-21 | Pharmasset, Inc. | Nucleoside phosphoramidate prodrugs |
| WO2009022236A2 (en) | 2007-08-16 | 2009-02-19 | Tripep Ab | Immunogen platform |
| ES2824261T3 (es) | 2007-09-14 | 2021-05-11 | Biogen Ma Inc | Composiciones y procedimientos para el tratamiento de la leucoencefalopatía multifocal progresiva (LMP) |
| US8227431B2 (en) | 2008-03-17 | 2012-07-24 | Hetero Drugs Limited | Nucleoside derivatives |
| WO2009130588A2 (en) * | 2008-04-22 | 2009-10-29 | Tripep Ab | Immunogen platform |
| DK3782612T3 (da) | 2008-05-15 | 2024-01-15 | Celgene Corp | Orale formuleringer af cytidinanaloger og fremgangsmåder til anvendelse deraf |
| US8173621B2 (en) | 2008-06-11 | 2012-05-08 | Gilead Pharmasset Llc | Nucleoside cyclicphosphates |
| CL2009002206A1 (es) | 2008-12-23 | 2011-08-26 | Gilead Pharmasset Llc | Compuestos derivados de pirrolo -(2-3-d]-pirimidin-7(6h)-tetrahidrofuran-2-il fosfonamidato, composicion farmaceutica; y su uso en el tratamiento de enfermedades virales. |
| MX2011006890A (es) | 2008-12-23 | 2011-07-20 | Pharmasset Inc | Analogos de nucleosidos. |
| AR074897A1 (es) | 2008-12-23 | 2011-02-23 | Pharmasset Inc | Fosforamidatos de nucleosidos |
| WO2010108140A1 (en) * | 2009-03-20 | 2010-09-23 | Alios Biopharma, Inc. | Substituted nucleoside and nucleotide analogs |
| TWI576352B (zh) | 2009-05-20 | 2017-04-01 | 基利法瑪席特有限責任公司 | 核苷磷醯胺 |
| US8618076B2 (en) | 2009-05-20 | 2013-12-31 | Gilead Pharmasset Llc | Nucleoside phosphoramidates |
| AP2012006535A0 (en) | 2010-03-31 | 2012-10-31 | Gilead Pharmasset Llc | Stereoselective synthesis of phosphorous containing actives |
| PL3290428T3 (pl) | 2010-03-31 | 2022-02-07 | Gilead Pharmasset Llc | Tabletka zawierająca krystaliczny (S)-2-(((S)-(((2R,3R,4R,5R)-5-(2,4-diokso-3,4-dihydropirymidyn-1(2H)-ylo)-4-fluoro-3-hydroksy-4-metylotetrahydrofuran-2-ylo)metoksy)(fenoksy)fosforylo)amino)propanian izopropylu |
| WO2012040127A1 (en) | 2010-09-22 | 2012-03-29 | Alios Biopharma, Inc. | Substituted nucleotide analogs |
| AU2011305652B2 (en) | 2010-09-22 | 2016-10-20 | Janssen Biopharma, Inc. | Azido nucleosides and nucleotide analogs |
| ES2716158T3 (es) | 2010-11-30 | 2019-06-10 | Gilead Pharmasset Llc | 2'-spiro-nucleótidos para el tratamiento de hepatitis C |
| GB201021867D0 (en) * | 2010-12-23 | 2011-02-02 | Mologen Ag | Non-coding immunomodulatory DNA construct |
| CN102153548B (zh) * | 2011-02-24 | 2012-11-28 | 河北大学 | 一种含有噻唑(嗪)烷酮环的类核苷衍生物及其制备方法和其在药物制剂中的应用 |
| WO2012135405A1 (en) * | 2011-03-31 | 2012-10-04 | Pharmion Llc | Systhesis of 5-azacytidine |
| HUE042327T2 (hu) | 2011-08-30 | 2019-06-28 | Astex Pharmaceuticals Inc | Decitabin-származék készítmények |
| HRP20180237T4 (hr) | 2011-09-16 | 2020-12-11 | Gilead Pharmasset Llc | Metode za liječenje hcv-a |
| US8889159B2 (en) | 2011-11-29 | 2014-11-18 | Gilead Pharmasset Llc | Compositions and methods for treating hepatitis C virus |
| EP2794630A4 (en) | 2011-12-22 | 2015-04-01 | Alios Biopharma Inc | SUBSTITUTED PHOSPHORTHIOAT NUCLEOTIDE ANALOGUE |
| KR102072041B1 (ko) | 2011-12-22 | 2020-01-31 | 앨리오스 바이오파마 인크. | 치환된 뉴클레오사이드, 뉴클레오타이드 및 그의 유사체 |
| USRE48171E1 (en) | 2012-03-21 | 2020-08-25 | Janssen Biopharma, Inc. | Substituted nucleosides, nucleotides and analogs thereof |
| NZ631601A (en) | 2012-03-21 | 2016-06-24 | Alios Biopharma Inc | Solid forms of a thiophosphoramidate nucleotide prodrug |
| US9441007B2 (en) | 2012-03-21 | 2016-09-13 | Alios Biopharma, Inc. | Substituted nucleosides, nucleotides and analogs thereof |
| NZ630805A (en) | 2012-03-22 | 2016-01-29 | Alios Biopharma Inc | Pharmaceutical combinations comprising a thionucleotide analog |
| PT2861611T (pt) | 2012-05-25 | 2016-10-11 | Janssen Sciences Ireland Uc | Nucleósidos de espirooxetano de uracilo |
| US9243022B2 (en) | 2012-12-21 | 2016-01-26 | Alios Biopharma, Inc. | Substituted nucleosides, nucleotides and analogs thereof |
| EP2950786B1 (en) | 2013-01-31 | 2019-11-27 | Gilead Pharmasset LLC | Combination formulation of two antiviral compounds |
| AU2014250762A1 (en) | 2013-04-12 | 2015-10-29 | Achillion Pharmaceuticals, Inc. | Highly active nucleoside derivative for the treatment of HCV |
| EA201690473A1 (ru) | 2013-08-27 | 2017-03-31 | ГАЙЛИД ФАРМАССЕТ ЭлЭлСи | Комбинированный состав двух противовирусных соединений |
| CN105829333A (zh) | 2013-10-11 | 2016-08-03 | 艾丽奥斯生物制药有限公司 | 取代的核苷、核苷酸及其类似物 |
| JP6670244B2 (ja) | 2014-01-07 | 2020-03-18 | バビタ アグラワル | 免疫調節組成物及びその使用法 |
| EP3623364A1 (en) | 2014-02-13 | 2020-03-18 | Ligand Pharmaceuticals, Inc. | Prodrug compounds and their uses |
| RU2016149767A (ru) | 2014-06-06 | 2018-07-16 | Глэксосмитклайн Интеллекчуал Проперти (Но.2) Лимитед | Аналоги никотинамидрибозида и фармацевтические композиции и их применение |
| CN106687118A (zh) | 2014-07-02 | 2017-05-17 | 配体药物公司 | 前药化合物及其用途 |
| ES3029413T3 (en) | 2015-04-02 | 2025-06-24 | Ablynx Nv | Bispecific cxcr4-cd-4 polypeptides with potent anti-hiv activity |
| WO2017004538A1 (en) | 2015-07-02 | 2017-01-05 | Otsuka Pharmaceutical Co., Ltd. | Lyophilized pharmaceutical compositions |
| LU92821B1 (en) | 2015-09-09 | 2017-03-20 | Mologen Ag | Combination comprising immunostimulatory oligonucleotides |
| GB2542425A (en) | 2015-09-21 | 2017-03-22 | Mologen Ag | Means for the treatment of HIV |
| WO2017218580A1 (en) | 2016-06-14 | 2017-12-21 | Rejuvenation Therapeutics Corporation | Synthetic methods for the preparation of nicotinamide riboside and related compounds |
| WO2018009623A1 (en) | 2016-07-08 | 2018-01-11 | Atea Pharmaceuticals, Inc. | β-D-2'-DEOXY-2'-SUBSTITUTED-4'-SUBSTITUTED-2-SUBSTITUTED-N6-SUBSTITUTED-6-AMINOPURINE NUCLEOTIDES FOR THE TREATMENT OF PARAMYXOVIRUS AND ORTHOMYXOVIRUS INFECTIONS |
| RU2624018C2 (ru) * | 2016-09-26 | 2017-06-30 | Федеральное государственное бюджетное учреждение науки Институт биоорганической химии им. академиков М.М. Шемякина и Ю.А. Овчинникова РАН (ИБХ РАН) | Амид 5-(тетрагидрофуран-2-ил)-1,2,4-триазол-3-карбоновой кислоты, обладающий противовирусной активностью, и способ его получения |
| BR112020002280A2 (pt) | 2017-08-03 | 2020-07-28 | Otsuka Pharmaceutical Co., Ltd. | composto farmacológico e métodos purificação do mesmo |
| WO2019139919A1 (en) | 2018-01-09 | 2019-07-18 | Ligand Pharmaceuticals, Inc. | Acetal compounds and therapeutic uses thereof |
| AU2020215175A1 (en) * | 2019-02-01 | 2021-07-29 | Janssen Biopharma, Inc. | Antiviral nucleosides and derivatives thereof |
| PH12022551379A1 (en) | 2019-12-06 | 2023-05-03 | Vertex Pharma | Substituted tetrahydrofurans as modulators of sodium channels |
| SI4347031T1 (sl) | 2021-06-04 | 2026-01-30 | Vertex Pharmaceuticals Incorporated | N-(hidroksialkil (hetero)aril) tetrahidrofuran karboksamidi kot modulatorji natrijevih kanalčkov |
| WO2023288047A2 (en) * | 2021-07-15 | 2023-01-19 | Alnylam Pharmaceuticals, Inc. | Multiplexing targeting ligands through click chemistry at the anomeric site of sugars |
Family Cites Families (22)
| Publication number | Priority date | Publication date | Assignee | Title |
|---|---|---|---|---|
| US3948885A (en) * | 1973-03-19 | 1976-04-06 | Icn Pharmaceuticals, Inc. | 5-Hydroxyl-1,2,3-triazole-4-carboxamide nucleoside |
| US4138547A (en) * | 1977-12-22 | 1979-02-06 | Icn Pharmaceuticals, Inc. | Process for preparing 1,2,4-triazole nucleosides |
| EP0054432B1 (en) * | 1980-12-15 | 1990-01-31 | Viratek, Inc. | Use of 2-beta-d-ribofuranosylthiazole-4-carboxamides for the manufacture of medicaments inhibiting malignant tumors |
| JPS60193997A (ja) * | 1984-03-14 | 1985-10-02 | Sumitomo Chem Co Ltd | 新規シアノイミダゾ−ルリボヌクレオシド誘導体およびその製造法 |
| US5041426A (en) * | 1987-12-21 | 1991-08-20 | Brigham Young University | Immune system enhancing 3-β-d-ribofuranosylthiazolo[4,5-d]pyridimine nucleosides and nucleotides |
| EP0331080A3 (en) * | 1988-02-29 | 1990-11-22 | Yamasa Shoyu Kabushiki Kaisha | Imidazole derivatives, process for production thereof, and use thereof |
| US5082829A (en) * | 1989-01-24 | 1992-01-21 | Gensia Pharmaceuticals | AICA riboside prodrugs |
| US4992426A (en) * | 1989-02-27 | 1991-02-12 | Nucleic Acid Research Institute | Antiparasitic 5'-sulfamoyl nucleosides |
| IT1246983B (it) * | 1990-11-13 | 1994-12-12 | Consiglio Nazionale Ricerche | L-2'-desossiuridine e composizioni farmaceutiche che le contengono. |
| US5248776A (en) * | 1990-12-05 | 1993-09-28 | University Of Georgia Research Foundation, Inc. | Process for enantiomerically pure β-L-1,3-oxathiolane nucleosides |
| US5438131A (en) * | 1992-09-16 | 1995-08-01 | Bergstrom; Donald E. | 3-nitropyrrole nucleoside |
| WO1994021658A1 (en) * | 1993-03-15 | 1994-09-29 | Kalman Thomas I | Antiviral imidazolinone nucleoside derivatives |
| TW374087B (en) * | 1993-05-25 | 1999-11-11 | Univ Yale | L-2',3'-dideoxy nucleotide analogs as anti-hepatitis B(HBV) and anti-HIV agents |
| US5627160A (en) * | 1993-05-25 | 1997-05-06 | Yale University | L-2',3'-dideoxy nucleoside analogs as anti-hepatitis B (HBV) and anti-HIV agents |
| US5567689A (en) * | 1993-08-13 | 1996-10-22 | The Uab Research Foundation | Methods for increasing uridine levels with L-nucleosides |
| US5599796A (en) * | 1993-12-02 | 1997-02-04 | Emory University | Treatment of urogenital cancer with boron neutron capture therapy |
| US5587362A (en) * | 1994-01-28 | 1996-12-24 | Univ. Of Ga Research Foundation | L-nucleosides |
| DE19518216A1 (de) * | 1994-10-07 | 1996-04-11 | Max Delbrueck Centrum | Neue ß-L-Nucleoside und ihre Verwendung |
| US5559101A (en) * | 1994-10-24 | 1996-09-24 | Genencor International, Inc. | L-ribofuranosyl nucleosides |
| US5672594A (en) * | 1994-10-24 | 1997-09-30 | Genencor International, Inc. | L-erythrosyl nucleosides |
| IT1281498B1 (it) * | 1995-06-07 | 1998-02-18 | Sardinian Antiviral Research C | Pirazolo - derivati ad attivita' antitumorale, processo per la loro preparazione e composizioni farmaceutiche che li contengono , e |
| SK284054B6 (sk) * | 1996-10-16 | 2004-08-03 | Icn Pharmaceuticals, Inc. | Substituované triazolové nukleozidy, farmaceutický prostriedok s ich obsahom a ich použitie |
-
1997
- 1997-10-15 SK SK471-99A patent/SK284054B6/sk unknown
- 1997-10-15 EP EP97912762A patent/EP1027359B9/en not_active Expired - Lifetime
- 1997-10-15 IL IL12912697A patent/IL129126A0/xx unknown
- 1997-10-15 JP JP51861298A patent/JP2002503212A/ja active Pending
- 1997-10-15 AT AT97912762T patent/ATE238328T1/de not_active IP Right Cessation
- 1997-10-15 NZ NZ334915A patent/NZ334915A/xx unknown
- 1997-10-15 WO PCT/US1997/018767 patent/WO1998016186A2/en not_active Ceased
- 1997-10-15 CZ CZ991206A patent/CZ120699A3/cs unknown
- 1997-10-15 BR BR9712527-0A patent/BR9712527A/pt not_active Application Discontinuation
- 1997-10-15 UA UA99042175A patent/UA63915C2/uk unknown
- 1997-10-15 CN CN97180619A patent/CN1268140A/zh active Pending
- 1997-10-15 HU HU0001107A patent/HUP0001107A3/hu unknown
- 1997-10-15 DK DK01108303T patent/DK1132393T3/da active
- 1997-10-15 DK DK97912762T patent/DK1027359T3/da active
- 1997-10-15 DE DE69720811T patent/DE69720811T2/de not_active Expired - Fee Related
- 1997-10-15 AT AT01108303T patent/ATE236921T1/de not_active IP Right Cessation
- 1997-10-15 PT PT97912762T patent/PT1027359E/pt unknown
- 1997-10-15 AU AU49867/97A patent/AU738170B2/en not_active Ceased
- 1997-10-15 CA CA002267279A patent/CA2267279A1/en not_active Abandoned
- 1997-10-15 DE DE69721339T patent/DE69721339T2/de not_active Expired - Fee Related
- 1997-10-15 KR KR10-1999-7003326A patent/KR100398923B1/ko not_active Expired - Fee Related
- 1997-10-15 ES ES01108303T patent/ES2195970T3/es not_active Expired - Lifetime
- 1997-10-15 PL PL97333419A patent/PL187107B1/pl not_active IP Right Cessation
- 1997-10-15 RU RU99109459/04A patent/RU2188828C2/ru active
- 1997-10-15 SI SI9720065A patent/SI20076A/sl not_active IP Right Cessation
- 1997-10-15 PT PT01108303T patent/PT1132393E/pt unknown
- 1997-10-15 ES ES97912762T patent/ES2195125T3/es not_active Expired - Lifetime
-
1999
- 1999-04-14 US US09/291,903 patent/US6130326A/en not_active Expired - Fee Related
- 1999-04-15 NO NO19991785A patent/NO313417B1/no not_active IP Right Cessation
- 1999-04-15 YU YU18799A patent/YU18799A/sh unknown
-
2000
- 2000-08-07 US US09/633,493 patent/US6552183B1/en not_active Expired - Lifetime
-
2001
- 2001-12-03 RU RU2001132536/04A patent/RU2001132536A/ru not_active Application Discontinuation
- 2001-12-31 US US09/969,355 patent/US6573248B2/en not_active Expired - Lifetime
-
2002
- 2002-04-09 US US10/120,101 patent/US6642206B2/en not_active Expired - Lifetime
- 2002-10-31 JP JP2002318773A patent/JP2003176296A/ja active Pending
Also Published As
Similar Documents
| Publication | Publication Date | Title |
|---|---|---|
| RU2188828C2 (ru) | Моноциклические l-нуклеозиды, их аналоги и применения | |
| AU2005204266B2 (en) | Synthesis of 2'-deoxy-L-nucleosides | |
| KR100412480B1 (ko) | 푸린 l-누클레오시드, 이의 유사체 및 이들의 용도 | |
| US6525191B1 (en) | Conformationally constrained L-nucleosides | |
| AU2002303187B2 (en) | Process for the preparation of 2'-HALO-Beta-L-arabinofuranosyl nucleosides | |
| EP1302474A1 (en) | Monocyclic L-nucleosides, analogs and uses thereof | |
| MXPA99003434A (en) | Monocyclic l-nucleosides, analogs and uses thereof | |
| HRP990147A2 (en) | Monocyclic l-nucleosides, analogs and uses thereof | |
| HK1053841A (en) | Monocyclic l-nucleosides, analogs and uses thereof | |
| HK1050901A (en) | Monocyclic l-nucleosides, analogs and uses thereof | |
| HK1028977B (en) | Monocyclic l-nucleosides, analogs and uses thereof | |
| HK1038365B (en) | L-ribavirin and uses thereof | |
| EP1600452A2 (en) | Synthesis of 2'-deoxy-L-nucleosides |
Legal Events
| Date | Code | Title | Description |
|---|---|---|---|
| PD00 | Pending as of 2000-06-30 in czech republic |