Novel-n-sulphenylated oxime-carbamates and their use as insecticides,aciricides and nematicides
Info
Publication number
EG11535A
EG11535A EG98A EG9875A EG11535A EG 11535 A EG11535 A EG 11535A EG 98 A EG98 A EG 98A EG 9875 A EG9875 A EG 9875A EG 11535 A EG11535 A EG 11535A