EG12391A - Fungicidal compositions containing phosphorous derivatives - Google Patents
Fungicidal compositions containing phosphorous derivatives
Info
Publication number
EG12391A
EG12391A EG74497A EG49774A EG12391A EG 12391 A EG12391 A EG 12391A EG 74497 A EG74497 A EG 74497A EG 49774 A EG49774 A EG 49774A EG 12391 A EG12391 A EG 12391A