Process for the preparation of a crystal modification a sodium salt of cephacetril
Info
Publication number
EG12407A
EG12407A EG76735A EG73576A EG12407A EG 12407 A EG12407 A EG 12407A EG 76735 A EG76735 A EG 76735A EG 73576 A EG73576 A EG 73576A EG 12407 A EG12407 A EG 12407A