A methode for reducing sharkskin melt fracture during extrusion of ethylene polymers
Info
Publication number
EG14717A
EG14717A EG8017A EG1780A EG14717A EG 14717 A EG14717 A EG 14717A EG 8017 A EG8017 A EG 8017A EG 1780 A EG1780 A EG 1780A EG 14717 A EG14717 A EG 14717A