EG15616A - Method of preparation of new pyrazoline as insecticides - Google Patents
Method of preparation of new pyrazoline as insecticides
Info
Publication number
EG15616A
EG15616A EG82264A EG26482A EG15616A EG 15616 A EG15616 A EG 15616A EG 82264 A EG82264 A EG 82264A EG 26482 A EG26482 A EG 26482A EG 15616 A EG15616 A EG 15616A