PL411694A1 - Warstwowy panel podłogowy - Google Patents
Warstwowy panel podłogowy
Info
Publication number
PL411694A1
PL411694A1 PL411694A PL41169415A PL411694A1 PL 411694 A1 PL411694 A1 PL 411694A1 PL 411694 A PL411694 A PL 411694A PL 41169415 A PL41169415 A PL 41169415A PL 411694 A1 PL411694 A1 PL 411694A1
Prior art keywords
panel
layers
flooring panel
thick
laminar
Prior art date
Application number
PL411694A
Other languages
English (en)
Inventor
Dariusz Wiland
Original Assignee
Dariusz Wiland
Filing date
Publication date
Application filed by Dariusz Wiland filed Critical Dariusz Wiland
Priority to PL411694A priority Critical patent/PL411694A1/pl
Publication of PL411694A1 publication Critical patent/PL411694A1/pl
Links
Landscapes
  • Floor Finish (AREA)
Abstract
Przedmiotem wynalazku jest wielowarstwowy panel podłogowy stosowany w budownictwie, jako materiał wykończeniowy, na posadzki z ogrzewaniem podłogowym, wykonany z warstw materiałów połączonych w sposób trwały. Panel charakteryzuje się tym, że warstwa wierzchnia (1) ma postać płyty drewnianej o grubości 2 - 5 mm, stanowiącej 15 - 50% grubości panelu, oraz warstwy nośnej (3) w postaci płytki ceramicznej o grubości 5 - 10 mm, stanowiącej 50 - 85% grubości panelu, przy czym wszystkie warstwy połączone są ze sobą za pomocą warstw kleju (2).