BE1027708B1 - Poederachtige voedingssamenstelling - Google Patents

Poederachtige voedingssamenstelling

Info

Publication number
BE1027708B1
BE1027708B1 BE20195518A BE201905518A BE1027708B1 BE 1027708 B1 BE1027708 B1 BE 1027708B1 BE 20195518 A BE20195518 A BE 20195518A BE 201905518 A BE201905518 A BE 201905518A BE 1027708 B1 BE1027708 B1 BE 1027708B1
Authority
BE
Belgium
Prior art keywords
weight
dry mass
composition
greater preference
even greater
Prior art date
Application number
BE20195518A
Other languages
English (en)
Other versions
BE1027708A1 (nl
Inventor
Steffen Münch
Daniel Valdeperez
Original Assignee
Anheuser Busch Inbev Sa
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Priority to BE20195518A priority Critical patent/BE1027708B1/nl
Application filed by Anheuser Busch Inbev Sa filed Critical Anheuser Busch Inbev Sa
Priority to CA3150447A priority patent/CA3150447C/en
Priority to BR112022002413A priority patent/BR112022002413A2/pt
Priority to EP20753364.7A priority patent/EP4009805B1/en
Priority to MX2022001662A priority patent/MX2022001662A/es
Priority to PCT/EP2020/072432 priority patent/WO2021028405A1/en
Priority to JP2022508554A priority patent/JP7794731B2/ja
Priority to US17/633,864 priority patent/US12369602B2/en
Priority to GB2012426.9A priority patent/GB2587494B/en
Publication of BE1027708A1 publication Critical patent/BE1027708A1/nl
Application granted granted Critical
Publication of BE1027708B1 publication Critical patent/BE1027708B1/nl

Links

Classifications

    • A—HUMAN NECESSITIES
    • A23—FOODS OR FOODSTUFFS; TREATMENT THEREOF, NOT COVERED BY OTHER CLASSES
    • A23L—FOODS, FOODSTUFFS OR NON-ALCOHOLIC BEVERAGES, NOT OTHERWISE PROVIDED FOR; PREPARATION OR TREATMENT THEREOF
    • A23L7/00—Cereal-derived products; Malt products; Preparation or treatment thereof
    • A23L7/20—Malt products
    • A—HUMAN NECESSITIES
    • A23—FOODS OR FOODSTUFFS; TREATMENT THEREOF, NOT COVERED BY OTHER CLASSES
    • A23J—PROTEIN COMPOSITIONS FOR FOODSTUFFS; WORKING-UP PROTEINS FOR FOODSTUFFS; PHOSPHATIDE COMPOSITIONS FOR FOODSTUFFS
    • A23J1/00—Obtaining protein compositions for foodstuffs; Bulk opening of eggs and separation of yolks from whites
    • A23J1/001—Obtaining protein compositions for foodstuffs; Bulk opening of eggs and separation of yolks from whites from waste materials, e.g. kitchen waste
    • A23J1/005—Obtaining protein compositions for foodstuffs; Bulk opening of eggs and separation of yolks from whites from waste materials, e.g. kitchen waste from vegetable waste materials
    • A—HUMAN NECESSITIES
    • A23—FOODS OR FOODSTUFFS; TREATMENT THEREOF, NOT COVERED BY OTHER CLASSES
    • A23J—PROTEIN COMPOSITIONS FOR FOODSTUFFS; WORKING-UP PROTEINS FOR FOODSTUFFS; PHOSPHATIDE COMPOSITIONS FOR FOODSTUFFS
    • A23J1/00—Obtaining protein compositions for foodstuffs; Bulk opening of eggs and separation of yolks from whites
    • A23J1/12—Obtaining protein compositions for foodstuffs; Bulk opening of eggs and separation of yolks from whites from cereals, wheat, bran, or molasses
    • A—HUMAN NECESSITIES
    • A23—FOODS OR FOODSTUFFS; TREATMENT THEREOF, NOT COVERED BY OTHER CLASSES
    • A23K—FODDER
    • A23K10/00—Animal feeding-stuffs
    • A23K10/30—Animal feeding-stuffs from material of plant origin, e.g. roots, seeds or hay; from material of fungal origin, e.g. mushrooms
    • A23K10/37—Animal feeding-stuffs from material of plant origin, e.g. roots, seeds or hay; from material of fungal origin, e.g. mushrooms from waste material
    • A23K10/38—Animal feeding-stuffs from material of plant origin, e.g. roots, seeds or hay; from material of fungal origin, e.g. mushrooms from waste material from distillers' or brewers' waste
    • Y—GENERAL TAGGING OF NEW TECHNOLOGICAL DEVELOPMENTS; GENERAL TAGGING OF CROSS-SECTIONAL TECHNOLOGIES SPANNING OVER SEVERAL SECTIONS OF THE IPC; TECHNICAL SUBJECTS COVERED BY FORMER USPC CROSS-REFERENCE ART COLLECTIONS [XRACs] AND DIGESTS
    • Y02—TECHNOLOGIES OR APPLICATIONS FOR MITIGATION OR ADAPTATION AGAINST CLIMATE CHANGE
    • Y02P—CLIMATE CHANGE MITIGATION TECHNOLOGIES IN THE PRODUCTION OR PROCESSING OF GOODS
    • Y02P60/00—Technologies relating to agriculture, livestock or agroalimentary industries
    • Y02P60/80—Food processing, e.g. use of renewable energies or variable speed drives in handling, conveying or stacking
    • Y02P60/87—Re-use of by-products of food processing for fodder production

Landscapes

  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Polymers & Plastics (AREA)
  • Food Science & Technology (AREA)
  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • Biochemistry (AREA)
  • Botany (AREA)
  • Biotechnology (AREA)
  • Molecular Biology (AREA)
  • Mycology (AREA)
  • Physiology (AREA)
  • Animal Husbandry (AREA)
  • Zoology (AREA)
  • Nutrition Science (AREA)
  • Coloring Foods And Improving Nutritive Qualities (AREA)

Abstract

Poederachtige voedselsamenstelling omvattende een eiwitfractie en een vezelfractie, waarbij genoemde samenstelling is afgeleid van een plantaardig materiaal, waarbij genoemd plantaardig materiaal gerst, gerstemout of een distilleerderij of een bijproduct van een brouwerij is, bij voorkeur een Brewer's Spent Grain; met het kenmerk, dat de totale hoeveelheid van het eiwit en de vezelfractie in de samenstelling tussen 70 en 100% droge massa per gewicht van de samenstelling is, en waarbij de verhouding van eiwit en vezelfractie in de samenstelling tussen 0.30 en 0.70 is.

Description

1 BE2019/5518
POEDERACHTIGE VOEDINGSSAMENSTELLING
GEBIED VAN DE UITVINDING
De onderhavige uitvinding heeft betrekking op een poederachtige voedselsamenstelling omvattende een eiwitfractie en een vezelfractie. Beide zijn afgeleid van een bijproduct van een distilleerderij of brouwerij, bij voorkeur uit een verbruikte korrel van brouwers of distilleerders.
ACHTERGROND
Bijproducten van distilleerderij of brouwerij worden overvloedig geproduceerd tijdens een distilleerderij of brouwerijproces. Brewers' Spent Grain (BSG) is het meest voorkomende bijproduct dat wordt gegenereerd in het bierbrouwproces. Dit materiaal omvat mout en graanschillen verkregen als vaste fractie na de brijfiltratie of het wassen. Tot op heden is het voornaamste gebruik van dit bijproduct van de distilleerderij of brouwerij als diervoeder geweest.
Bovendien worden de eetpatronen van mensen elk jaar onevenwichtiger, wat resulteert in een tekort aan bepaalde voedingsstoffen, terwijl andere voedingsstoffen overmatig worden ingenomen. Een gemiddelde westerse volwassene verbruikt bijvoorbeeld 12 tot 15 g vezels, terwijl de aanbevolen dagelijkse waarde tussen 28 en 30 g ligt. De huidige eetpatronen worden geassocieerd met gewichtstoename en andere gezondheidsproblemen (bijv. Diabetes, hartproblemen, enz.). Dit leidt tot een verandering van de gewoonten van de consument, waarbij een duidelijke interesse voor meer voedingsproducten voorop staat. Een van de huidige uitdagingen voor voedselproducenten is om producten te kunnen leveren die voldoen aan de verwachtingen van deze consumenten. De Wereldgezondheidsorganisatie heeft verschillende maatregelen ter bevordering van de herformulering van voedingsmiddelen en dranken voorgesteld, zoals de bevordering van gezonde voeding gedurende de gehele levenscyclus door verbeteringen in de voedingskwaliteit van de voedselvoorziening en consumentvriendelijke etikettering, onder andere .
Bovendien, volgens het rapport The State of Food Security and Nutrition in the World van de Voedsel- en landbouworganisatie (FAO) van de Verenigde Naties (VN), hebben naar schatting 820 miljoen mensen onvoldoende voedsel - tegen 811 miljoen van
2 BE2019/5518 vorig jaar. Tegelijkertijd blijven overgewicht en obesitas in alle regio's toenemen, vooral onder schoolgaande kinderen en volwassenen. De wereld moet zich aanpassen om tegen 2050 bijna 10 miljard mensen te voeden, en een aantal van de opties die worden voorgesteld door het nieuwe rapport van het World Resources Institute (WRI's) Creating a Sustainable Food Future om de voedselkloof te dichten, is het vergroten van de voedselproductie zonder de landbouwgrond uit te breiden en een verschuiving naar gezondere en duurzamere diëten.
WO 2018 050 863 heeft betrekking op voedselsamenstellingen, in het bijzonder voedersamenstellingen voor huisdieren, met een hoog gehalte aan plantaardige eiwitten. Het plantaardige eiwit wordt bereid door Brewer's Spent Grain (BSG) te verwerken, met een vochtgehalte van ongeveer 15% tot ongeveer 35% droge massa op gewichtsbasis droge massa op gewichtsbasis, om de deeltjesgrootte van de BSG te verminderen en het verwerkte materiaal te scheiden. BSG om een fractie met een lage deeltjesgrootte en een hoog eiwitgehalte te verschaffen.
WO 2019 023 647 heeft betrekking op methoden en systemen voor de extractie van eiwitrijke bloem en vezelrijke bloem uit de gebruikte granen van de brouwer (BSG).
De uitvinding is in het bijzonder gericht op het illustreren van de mogelijkheid om verschillende eiwitgehalten in de eiwit- en vezelrijke bloem te verkrijgen door drogen, malen en fractioneren van BSG.
Het blijft in de stand van de techniek nog steeds een behoefte om het gebruik van distilleerderij of bijproducten van brouwerijen uit te breiden, en bij voorkeur waarbij het bijproduct de voedingswaarde van voedselproducten voor menselijke consumptie kan verbeteren, waardoor de gezondheidsvoordelen van de voedselproducten en/of het geschikt maken van de voedselproducten voor mensen die lijden aan diabetes, hoog cholesterol, zwaarlijvigheid, constipatie, enz. Het is in het bijzonder een doel van de uitvinding om het eetpatroon van de mens te verbeteren door het opnemen van distilleerderij of bijproducten van de brouwerij in de eetpatronen.
SAMENVATTING VAN DE UITVINDING
De onderhavige uitvinding en uitvoeringsvormen daarvan dienen om een oplossing te verschaffen voor een of meer van bovengenoemde nadelen. Hiertoe heeft de onderhavige uitvinding betrekking op een poedervormig voedingspreparaat volgens conclusie 1. Distilleerderij bijproduct of brouwerijmachines bijproduct worden beschouwd als afval en zijn door middel overvloedig beschikbaar uit het jaar. Door
3 BE2019/5518 de poederachtige voedselsamenstelling uit deze bronnen af te leiden, is de samenstelling duurzaam vanuit economisch en ecologisch oogpunt omdat het niet nodig is om extra graanvelden te planten om de samenstelling te produceren. De uitvinders hebben ook opgemerkt dat door het gebruik van de genoemde bronnen de industriële stappen die nodig zijn om de samenstelling volgens conclusie 1 te verkrijgen, worden geminimaliseerd. Verder zijn het eiwit en het vezelgehalte van de samenstelling gunstig voor het verhogen van het vezel- en eiwitgehalte van uiteindelijke voedselproducten, waarbij de voedselproducten daarom voordelig zijn voor de menselijke gezondheid en voor het ondersteunen of bereiken van de aanbevolen dagelijkse inname van verschillende voedingsstoffen.
Voorkeursuitvoeringsvormen van de voedselsamenstelling worden getoond in een van de conclusies 2 tot 14. De voorkeursuitvoeringsvormen verschaffen verder een kwalitatieve samenstelling omvattende een hoog gehalte aan eiwitten en vezels en een zeer laag gehalte aan vet, suikers, zetmeel of vocht.
In een tweede aspect heeft de onderhavige uitvinding betrekking op een poederachtige voedselsamenstelling volgens conclusie 15. De samenstelling is ook duurzaam vanuit economisch en ecologisch oogpunt en is vooral gunstig voor het verkrijgen van een eindproduct met een hoog vezelgehalte, een verhoogd eiwitgehalte en een laag zetmeelgehalte.
Verdere voordelen worden besproken in de gedetailleerde beschrijving.
GEDETAI LLEERDE BESCHRIJVING VAN DE UITVINDING
De onderhavige uitvinding heeft betrekking op een poederachtige voedselsamenstelling die een eiwitfractie en een vezelfractie omvat. Het eiwit en de vezelfractie zijn afgeleid van gerst, gerstemout, een bijproduct van de distilleerderij of bijproduct van de brouwerij, bij voorkeur een distilleerderij of een bijproduct van de brouwerij, met meer voorkeur van een gebruikte korrel van een brouwerij.
Tenzij anders gedefinieerd, hebben alle termen die worden gebruikt bij het openbaren van de uitvinding, met inbegrip van technische en wetenschappelijke termen, de betekenis zoals gewoonlijk begrepen door een deskundige op het vakgebied waartoe deze uitvinding behoort. Door middel van verdere richtlijnen zijn definities van termen opgenomen om de leer van de onderhavige uitvinding beter te waarderen.
4 BE2019/5518
Zoals hierin gebruikt, hebben de volgende termen de volgende betekenissen: "Het", "een" en "de" zoals hierin gebruikt verwijst naar zowel enkelvoud als meervoud referenten tenzij de context duidelijk anders dicteert. Bij wijze van voorbeeld verwijst "een compartiment” naar een of meer compartimenten. "Over" zoals hierin gebruikt, verwijzend naar een meetbare waarde zoals een parameter, een hoeveelheid, een tijdsduur en dergelijke, is bedoeld om variaties van +/- 20% of minder, bij voorkeur +/- 10% of minder te omvatten, met meer voorkeur +/- 5% of minder, met nog meer voorkeur +/- 1% of minder, en met nog meer voorkeur +/- 0,1% of minder van en van de gespecificeerde waarde, voor zover dergelijke variaties geschikt zijn om uit te voeren in de geopenbaarde uitvinding. Het moet echter duidelijk zijn dat de waarde waarnaar de modificator "over" verwijst, zelf ook specifiek wordt geopenbaard. "Omvatten”, "omvattend", en "omvattend" en “samengesteld uit" zoals hierin gebruikt zijn synoniem met "omvatten", "inclusief", "omvat" of "bevatten", "bevattend", "bevat" en zijn inclusief of termen met een open einde die de aanwezigheid specificeren van wat volgt, bijv. component en de aanwezigheid van aanvullende, niet-gereciteerde componenten, kenmerken, elementen, leden, stappen, bekend in de techniek of daarin bekendgemaakt, niet uitsluiten of uitsluiten.
Verder worden de termen eerste, tweede, derde en dergelijke in de beschrijving en in de conclusies gebruikt om onderscheid te maken tussen vergelijkbare elementen en niet noodzakelijkerwijs voor het beschrijven van een opeenvolgende of chronologische volgorde, tenzij gespecificeerd. Het moet duidelijk zijn dat de aldus gebruikte termen onderling uitwisselbaar zijn onder geschikte omstandigheden en dat de hierin beschreven uitvoeringsvormen van de uitvinding kunnen werken in andere sequenties dan hierin beschreven of geïllustreerd.
Het reciteren van numerieke bereiken door eindpunten omvat alle getallen en breuken die binnen dat bereik zijn ondergebracht, evenals de gereciteerde eindpunten.
De uitdrukking "% droge massa per gewicht", "gewichtspercentage", "%gew. " Of " gew. %" Verwijst hier en in de gehele beschrijving, tenzij anders gedefinieerd, naar het relatieve gewicht van de respectieve component op basis van het totale gewicht van de formulering.
Terwijl de termen "één of meer" of "ten minste één", zoals een of meer of ten minste 5 één lid (leden) van een groep leden, op zichzelf duidelijk is, door middel van verdere voorbeelden, omvat de term onder meer een verwijzing naar een van genoemde leden, of naar twee of meer van genoemde leden, zoals bijvoorbeeld 23, 24, 25, 26 of >7 etc. van genoemde leden, en tot alle genoemde leden. "Vezels", "Totale voedingsvezels" of "ruwvoer" zoals hierin gebruikt, verwijst naar het deel van plantaardig voedsel dat niet volledig kan worden afgebroken door menselijke spijsverteringsenzymen. Bij voorkeur omvat vezel oplosbare en onoplosbare vezel. Vezel kan al dan niet niet-zetmeelpolysachariden, cellulose, hemicellulose, resistent zetmeel, dextrine, polydextrose, inuline, lignine, chitine, chitosan, pectine, beta-glucanen, tandvlees, oligosachariden of een combinatie daarvan omvatten. "Oplosbare vezel" zoals hierin gebruikt verwijst naar een vezel die in een vloeistof kan oplossen. "Onoplosbare vezel" zoals hierin gebruikt verwijst naar een vezel die niet oplost in water. "Eiwit" zoals hierin gebruikt, verwijst naar een biomolecuul dat een of meer aminozuurresten omvat. "Aminozuur” zoals hierin gebruikt verwijst naar een organische verbinding omvattende een amine (-NH2) en een carboxyl (-COOH) functionele groepen, samen met een zijketen specifiek voor elk aminozuur. "Essentieel aminozuur" zoals hierin gebruikt, verwijst naar een aminozuur dat niet door andere menselijke stoffen door het menselijk lichaam kan worden geproduceerd en dus als voedsel moet worden ingenomen. Bij voorkeur is een essentieel aminozuur een aminozuur gekozen uit de groep omvattende fenylalanine, valine, threonine, tryptofaan, methionine, leucine, isoleucine, lysine of histidine. "Voorwaardelijk essentieel aminozuur" zoals hierin gebruikt verwijst naar een aminozuur dat essentieel wordt onder specifieke omstandigheden zoals ziekte of stress. Bij voorkeur is een voorwaardelijk essentieel aminozuur een aminozuur gekozen uit de groep omvattende arginine, cysteïne, glutamine, glycine, proline of tyrosine.
6 BE2019/5518 "Niet-essentieel aminozuur" zoals hierin gebruikt, verwijst naar een aminozuur dat door het menselijk lichaam uit andere verbindingen kan worden geproduceerd. Bij voorkeur is een niet-essentieel aminozuur een aminozuur gekozen uit de groep omvattende alanine, asparaginezuur, asparagine, glutaminezuur, serine, selenocysteïne of pyrrolysine. "Suiker" die wij hierin gebruiken verwijst naar monosachariden, disachariden, oligosachariden, polysachariden of een combinatie daarvan. Bij voorkeur verwijst suiker zoals hierin gebruikt naar fructose, galactose, glucose, maltose, lactose, sucrose of een combinatie daarvan. "Koolhydraten" zoals hierin gebruikt, verwijst naar een biomolecuul dat bestaat uit koolstof (C), waterstof (H) en zuurstof (O) atomen.
De parameter "d90" zoals hierin gebruikt geeft een idee van de grootteverdeling en verwijst naar de grootte waarbij 90% van het volume van een samenstelling deeltjes omvat met een grootte kleiner dan de gespecificeerde waarde (bijv. d90 van 150 um verwijst dat 90% van een het volume van de samenstelling omvat deeltjes met een grootte kleiner dan 150 um). Bij voorkeur omvat een afmeting de diameter van een bolvormig deeltje of de diameter van het bolvormige gemodelleerde equivalent of de kleinste sectie van een niet-bolvormig deeltje. d90 kan al dan niet worden berekend op basis van standaard fractionering met behulp van zeven of een ander fractioneringssysteem, of door het gebruik van niet-mechanische maatbepalingsmethoden (bijv. optische methoden zoals statische of dynamische lichtverstrooiing). Bij voorkeur wordt het equivalent gemodelleerd op basis van een equivalent volume, waarbij een constante dichtheid al dan niet kan worden aangenomen. "Brewers besteed graan" zoals hierin gebruikt verwijst naar een bijproduct van de brouwindustrie. Bij voorkeur wordt Brewer's Spent Grain verkregen uit een graanbron die al dan niet kan worden gekozen uit de groep omvattende gerst of gerstemout, rijst, haver, tarwe, maïs, sorghum, gierst, of een combinatie daarvan of elke andere zetmeelbron. "Gerstemout” zoals hierin gebruikt, verwijst naar een gekiemde graankorrel, de graankorrel die gerst omvat, die is verkregen door een proces dat bekend staat als
7 BE2019/5518 "mouten". De graankorrel kan al dan niet andere zetmeelbronnen omvatten, zoals rijst, haver, tarwe, maïs, sorghum, gierst of combinatie daarvan.
Tenzij anders gedefinieerd, hebben alle termen die worden gebruikt bij het openbaren van de uitvinding, met inbegrip van technische en wetenschappelijke termen, de betekenis zoals gewoonlijk begrepen door een deskundige op het vakgebied waartoe deze uitvinding behoort. Door middel van verdere richtlijnen zijn definities voor de in de beschrijving gebruikte termen opgenomen om de leer van de onderhavige uitvinding beter te waarderen. De hierin gebruikte termen of definities worden uitsluitend verstrekt om het begrip van de uitvinding te helpen begrijpen.
Verwijzing in deze specificatie naar "één uitvoeringsvorm" of "een uitvoeringsvorm" betekent dat een bepaald kenmerk, structuur of kenmerk beschreven in verband met de uitvoeringsvorm is opgenomen in ten minste één uitvoeringsvorm van de onderhavige uitvinding. Aldus verwijzen verschijningen van de uitdrukkingen "in één uitvoering" of "in een uitvoering" op verschillende plaatsen in deze specificatie niet noodzakelijkerwijs allemaal naar dezelfde uitvoering maar kunnen dat wel. Verder kunnen de specifieke kenmerken, structuren of kenmerken op elke geschikte wijze worden gecombineerd, zoals voor een deskundige op dit gebied duidelijk zal zijn, in een of meer uitvoeringsvormen. Hoewel sommige hierin beschreven uitvoeringsvormen sommige, maar niet andere, kenmerken omvatten die in andere uitvoeringsvormen zijn opgenomen, zijn combinaties van kenmerken van verschillende uitvoeringsvormen bedoeld om binnen het bereik van de uitvinding te vallen en verschillende uitvoeringsvormen te vormen, zoals zou worden begrepen door degenen in de kunst. In de volgende conclusies kan bijvoorbeeld elk van de geclaimde uitvoeringsvormen in elke combinatie worden gebruikt.
In een eerste aspect heeft de uitvinding betrekking op een poederachtige voedselsamenstelling die een eiwitfractie en een vezelfractie omvat. De samenstelling is afgeleid van een plantaardig materiaal, waarbij genoemd plantaardig materiaal gerst, een bijproduct van de distilleerderij of een bijproduct van de brouwerij is, bij voorkeur een distilleerderij of een bijproduct van de brouwerij, met meer voorkeur een gebruikte korrel van de brouwer. De totale hoeveelheid van genoemd eiwit en genoemde vezelfractie in de samenstelling ligt tussen 70 en 100% droge massa per gewicht van genoemde samenstelling. De verhouding van eiwitten en vezelfractie in de samenstelling ligt tussen 0.30 en 0.70.
8 BE2019/5518
De uitvinders hebben waargenomen dat een dergelijke voedselsamenstelling deze fracties geschikt maakt als ingrediënten om het vezel- en proteïnegehalte in verschillende uiteindelijke voedingsproducten en de gemiddelde dagelijkse inname van eiwitten en vezels van de consumenten van de voedingsproducten die deze bevatten te verhogen. De voedingsproducten die de samenstelling bevatten zijn met name gunstig voor het verhogen van de dagelijkse vezelinname, wat gepaard gaat met tal van gezondheidsvoordelen zoals het verlagen van de vetopname in de darm, het vergroten van de groei voor het opbouwen of repareren van weefsels (bijvoorbeeld spieren, botten, kraakbeenhuid of bloed), het verhogen van de ontstekingsremmende eigenschappen, het verbeteren van de darmgezondheid (toename van de spijsvertering, stimulatie van de darmflora en het normaliseren van stoelgang), het stimuleren van gewichtsverlies en voor het behoud van een gezondheidslichaam. Deze voedingsmiddelen worden geacht te zijn in het bijzonder voordelig voor mensen die willen verliezen gewicht of die hebben een moeilijke tijd het behoud van een gezond gewicht, en voor diabetespatiënten of patiënten die lijden aan een hoog cholesterolgehalte of constipatie. Bovendien, vanwege het hoge vezelgehalte, het toevoegen van een matige hoeveelheid van genoemde samenstelling zou volstaan om het vezelgehalte van een uiteindelijke voedselproduct te verhogen en daarom mogelijkerwijs is economisch voordelig voor de consument, maar ook als gunstig voor het verminderen van de kans dat de samenstelling de smaak van het uiteindelijke voedingsproduct zou kunnen beïnvloeden.
Bovendien wordt de samenstelling verkregen uit een product dat traditioneel is verspild of gebruikt als diervoeder, voeder voor gezelschapsdieren of compost na het overeenkomstige destillatie- of brouwproces, dat het hele jaar door in grote hoeveelheden beschikbaar is, waardoor de samenstelling duurzaam is van een economische en ecologisch standpunt.
Genoemde eiwitfractie van genoemde samenstelling kan worden gemeten met conventionele middelen in het vakgebied, bijvoorbeeld met Foss-apparatuur op basis van de Kjeldahl-methode of met een andere geschikte methode die bekend is in het vakgebied, zoals maar niet beperkt tot de Dumas-methode.
Bij voorkeur is de totale hoeveelheid van genoemd eiwit en genoemde vezelfractie in genoemde samenstelling ten hoogste 100% droge massa per gewicht, bij voorkeur ten hoogste 99% droge massa per gewicht, met meer voorkeur ten hoogste 98% droge massa per gewicht, nog meer bij voorkeur de meeste 97% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 96% droge massa per gewicht, met
9 BE2019/5518 nog meer voorkeur ten hoogste 95% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 94% droge massa per gewicht, van genoemde samenstelling.
Bij voorkeur is de totale hoeveelheid van genoemd eiwit en genoemde vezelfractie in genoemde samenstelling ten minste 70% droge massa per gewicht, bij voorkeur ten minste 71% droge massa per gewicht, met meer voorkeur ten minste 72% droge massa per gewicht, nog meer bij voorkeur ten minste 73% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 74% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 76% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 77% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 78% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 79% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 80% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 81 % droge massa per gewicht , met nog meer voorkeur ten minste 82% droog massa per gewich , met nog meer voorkeur ten minste 83% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 84% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 85% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 86% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 87% droge massa per gewicht acht, met nog meer voorkeur ten minste 88% droge massa per gewicht van genoemde samenstelling.
Bij voorkeur is de verhouding eiwit- en vezelfracte in genoemde samenstelling tussen 0.30 en 0.70, met meer voorkeur tussen 0.30 en 0.65, met nog meer voorkeur tussen 0.30 en 0.60, met nog meer voorkeur tussen 0.30 en 0.55, met nog meer voorkeur tussen 0.30 en 0.54, zelfs met meer voorkeur tussen 0.30 en0.53, met nog meer voorkeur tussen 0.30 en 0.52, met nog meer voorkeur tussen 0.30 en 0.51, met nog meer voorkeur tussen 0.30 en 0.50, met nog meer voorkeur tussen 0.30 en 0.49, met meer voorkeur tussen 0.31 en 0.49, met nog meer voorkeur tussen 0.31 en 0.48, met nog meer voorkeur tussen 0.32 en 0.48, met nog meer voorkeur tussen 0.32 en 0.47, met nog meer voorkeur tussen 0.33 en 0.47, met nog meer voorkeur tussen 0.33 en 0.46, met nog meer voorkeur tussen 0.34 en 0.46, met nog meer voorkeur tussen 0.34 en 0.46, met nog meer voorkeur tussen 0.35 en 0.45.
In een bijzondere voorkeursuitvoeringsvorm is de totale hoeveelheid van het eiwit en de vezelfractie in de samenstelling ligt tussen 85 en 100% droge massa per gewicht van de samenstelling. De verhouding van eiwitten en vezelfractie in de
10 BE2019/5518 samenstelling ligt tussen 0.30 en 0.55. Deze samenstelling is met name gunstig voor het verhogen van het vezelgehalte van eindproducten.
In een bijzonder geprefereerde uitvoeringsvorm heeft genoemde vezelfractie een onoplosbaar vezelgehalte van tussen 80 en 100% droge massa per gewicht, bij voorkeur tussen 85 en 100% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 90 en 10 % droge massa per gewicht, zelfs meer bij voorkeur tussen 91 en 100% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 92 en 100% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 93 en 100% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 94 en 100% droge massa per gewicht, nog meer voorkeur tussen 95 en 99% droge massa per gewicht. De samenstelling waarin de vezelfractie overwegend onoplosbare vezel omvat, wordt geacht te leiden tot uiteindelijke voedselproducten die bijzonder voordelig zijn voor het verbeteren van de stoelgang en voor het helpen bij gewichtsverlies of bij het handhaven van een gezond gewicht.
In een bijzonder geprefereerde uitvoeringsvorm omvat genoemde vezelfractie tussen 5 en 90% droge massa per gewicht, bij voorkeur tussen 10 en 90% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 15 en 90% droge massa per gewicht, zelfs met meer voorkeur tussen 15 en 85% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 15 en 80% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 20 en 80% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 20 en 75% droge massa per gewicht met meer voorkeur tussen 25 en 75% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 25 en 70% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 25 en 70% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen en 70% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 35 en 70% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 35 en 65% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 35 en 60% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 40 en 60% droge massa per gewicht, arabinoxylaan.
Voedingsmiddelen die genoemde voorkeurssamenstelling omvatten worden geacht 30 bijzonder gunstig te zijn voor het verbeteren van de immunomodulaire activiteit, de cholesterolverlagende activiteit, de absorptie van mineralen, de verzwakking van type II diabetes en het prebiotica-effect.
Bij voorkeur omvat genoemde vezelfractie ten hoogste 90% droge massa per gewicht, met meer voorkeur ten hoogste 90% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 85% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 80 % droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 75% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 70% droge
11 BE2019/5518 massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 65% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 60% droge massa per gewicht, arabinoxylaan. Bij voorkeur omvat genoemde vezelfractie ten minste 5% droge massa per gewicht, met meer voorkeur ten minste 10% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 15% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 20% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 25% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 30% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 35% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 40% droge massa per gewicht, zelfs meer bij voorkeur ten minste 45% droge massa per gewicht, arabinoxylaan.
In een bijzonder geprefereerde uitvoeringsvorm omvat genoemde vezelfractie tussen 0 en 70% droge massa per gewicht , bij voorkeur tussen 5 en 70% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 5 en 65% droge massa per gewich , zelfs met meer voorkeur tussen 10 en 65% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 15 en 65% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 15 en 60% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 20 en 60% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 20 en 55% drooggewicht per gewicht, nog liever tussen 25en 55% drooggewicht per gewicht, nog liever tussen 25 en 50% drooggewicht gewichtsprocent, met nog meer voorkeur tussen 20 en 50% droge massa per gewicht, cellulose.
Bij voorkeur omvat genoemde vezelfractie ten hoogste 70% droge massa per gewicht, met meer voorkeur ten hoogste 65% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 60% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 55% droge massa per gewicht, nog liever ten hoogste 50% drooggewicht gewichtsprocent, nog liever ten hoogste 45% drooggewicht gewichtsprocent, nog liever ten hoogste 40% drooggewicht gewichtsprocent, cellulose. Bij voorkeur omvat genoemde vezelfractie ten minste % droge massa per gewicht, met meer voorkeur ten minste 8% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 10% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 12% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 1% droge massa per gewicht , met nog meer voorkeur ten minste 16% droge massa per gewicht , met nog meer voorkeur ten minste 18% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 20% droge massa per gewicht, zelfs meer bij voorkeur ten minste 22% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 24% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 26% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 28% droge massa per gewicht, zelfs met meer voorkeur bij ten minste 30% droge massa per gewicht, cellulose.
12 BE2019/5518
In een bijzonder geprefereerde uitvoeringsvorm omvat genoemde vezelfractie tussen 0 en 50% droge massa per gewicht, bij voorkeur tussen 0 en 45% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 0 en 40% droge massa per gewicht, zelfs met meer voorkeur tussen 0 en 35% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 33% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 3 en 33% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 5 en 30% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 5 en 25% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 10 en 25% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 10 en 23% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 13 en 23% droge massa per gewicht, nog meer voorkeur tussen 13 en 21% drooggewicht per gewicht, nog liever tussen 15 en 21% droge massa per gewicht, lignine.
Bij voorkeur omvat genoemde vezelfractie ten hoogste 70% droge massa per gewicht, met meer voorkeur ten hoogste 65% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 60% droge massa per gewicht , met nog meer voorkeur ten hoogste 55% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 50% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 45% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 40% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 35% droge massa per gewicht, zelfs meer bij voorkeur ten hoogste 30% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 25% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 20% droge massa per gewicht, lignine. Bij voorkeur omvat genoemde vezelfractie ten minste 2% droge massa per gewicht, met meer voorkeur ten minste 4% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 6% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 8% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 10% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 12% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 14% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 15% droge massa per gewicht, zelfs meer bij voorkeur ten minste 16% droge massa per gewicht, lignine.
In een bijzonder geprefereerde uitvoeringsvorm heeft genoemde vezelfractie een oplosbaar vezelgehalte van tussen O en 20% droge massa per gewicht, bij voorkeur tussen 0 en 19% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 18% droge massa per gewicht, zelfs met meer voorkeur tussen 0 en 17% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 16% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 15% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 14% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 13% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 12 % droge
13 BE2019/5518 massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 11% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 10% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 9% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 8% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 7% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 6% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 5% droge massa per gewicht , met nog meer voorkeur tussen 0 en 4% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen O en 3% droge massa per gewicht, van genoemde vezelfractie.
In een voorkeursuitvoeringsvorm heeft de samenstelling een aminozuurgehalte tussen 0 en 60% droge massa per gewicht, bij voorkeur tussen 0 en 50% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 0 en 45% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 40% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 1 en 39% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 2 en 38% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 3 en 37% droge massa per gewicht, zelfs met meer voorkeur tussen 4 en 36% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 5 en 35% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 6 en 34% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 7 en 33% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 8 en 32% droge massa per gewicht van genoemde samenstelling. In een meer geprefereerde uitvoeringsvorm heeft de samenstelling een aminozuurgehalte tussen 14 en 26% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 15 en 25 % droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 16 en 24% droge massa per gewicht, zelfs met meer voorkeur tussen 17 en 13% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 18 en 22% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 19 en 21% droge massa per gewicht, van genoemde samenstelling.
In een bijzonder geprefereerde uitvoeringsvorm heeft de samenstelling een essentieel aminozuurgehalte tussen O en 25% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 0 en 20% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 15% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 100% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 4 en 10% droge massa per gewicht, van genoemde samenstelling; een voorwaardelijk essentieel aminozuurgehalte tussen 0 en 20% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 0 en 15% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 10% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 8% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 2 en 8% droge massa per gewicht, van genoemde samenstelling; en een niet-essentieel aminozuurgehalte tussen 0 en 25% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 0 en 20% droge massa per
14 BE2019/5518 gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 15% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 10% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 4 en 10% droge massa per gewicht, van genoemde samenstelling.
In een voorkeursuitvoeringsvorm heeft de samenstelling een zetmeelgehalte tussen
Oen 10% droge massa per gewicht, bij voorkeur tussen 0 en 9% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 0 en 8% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 7.5% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 7% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 6% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 5% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 4% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 3% droge massa per gewicht, nog liever 0 tot 2% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 1% droge massa per gewicht, van genoemde samenstelling. Door ervoor te zorgen dat de samenstelling geen zetmeelgehalte van meer dan 10% droge massa per gewicht bevat, is de samenstelling met name geschikt voor het verkrijgen van eindproducten met een laag zetmeelgehalte, die als gunstig worden beschouwd voor het verlagen van de insulineniveaus, waardoor gewichtsbeheersing en het verminderen van het risico op hartaandoeningen.
In een voorkeursuitvoeringsvorm omvat de samenstelling een vochtgehalte van ten hoogste 10% per gewicht van genoemde samenstelling. Een vochtgehalte van ten hoogste 10% per gewicht is gunstig voor het verbeteren van de houdbaarheid van de samenstelling, meer in het bijzonder voor het verbeteren van de tijd voordat de samenstelling klonterig wordt en daarom moeilijk op te lossen, en/of voordat de samenstelling verontreinigd raakt. Lagere vochtigheidsniveaus verbeterden de houdbaarheid nog meer. Een verbeterde houdbaarheid is gunstig voor de opslag van de poederachtige samenstelling.
Bij voorkeur omvat de samenstelling een vochtgehalte van ten hoogste 9% per gewicht, met meer voorkeur van ten hoogste 8% per gewicht, met nog meer voorkeur van ten hoogste 7% per gewicht, met nog meer voorkeur van ten hoogste 6% per gewicht, zelfs meer bij voorkeur ten hoogste 5% per gewicht, nog meer bij voorkeur ten hoogste 4% per gewicht, nog meer bij voorkeur ten hoogste 3% per gewicht, nog meer bij voorkeur ten hoogste 2% per gewicht, nog meer bij voorkeur ten hoogste 1% per gewicht van genoemde samenstelling. Bij voorkeur omvat de samenstelling een vochtgehalte tussen 0 en 10% per gewicht, met meer voorkeur tussen 0 en 9% per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 8% per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 7% per gewicht, zelfs met meer voorkeur tussen 0 en 6%, per gewicht met nog meer voorkeur tussen 0 en 5% per gewicht, met nog
15 BE2019/5518 meer voorkeur tussen 0 en 4% per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 3% per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 2% per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 1% per gewicht.
In een voorkeursuitvoeringsvorm heeft de samenstelling een vetgehalte tussen 0 en 15% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 0 en 14% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 13% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 12% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 11% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 10% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 9% droge massa per gewicht, zelfs met meer voorkeur tussen 0 en 8% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 1 en 8% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 2 en 8% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 3 en 8% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 4 en 8% droge massa per gewicht van genoemde samenstelling. De samenstelling is gunstig voor het verkrijgen van uiteindelijke voedselproducten met een lager vetgehalte.
Voedselproducten met een laag vetgehalte worden geacht gunstig te zijn voor gewichtsverlies en het verlagen van het risico op het verkrijgen van hartaandoeningen, hoog cholesterol en diabetes.
In een voorkeursuitvoeringsvorm heeft de samenstelling een onoplosbaar vezelgehalte van tussen 20 en 90% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 30 en 90% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 35 en 85% droge massa per gewich , met nog meer voorkeur tussen 36 en 84% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 37 en 83% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 38 en 82% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 39 en 81% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 40 en 80% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 41 en 80% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 42 en 80% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 43 en 80% droog massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 44 en 80% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 45 en 80% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 46 en 80% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 47 en 80 % droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 48 en 80% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 49 en 80% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 50 en 80% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 51 en 79% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 52 en 78% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 53 en 77% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 54 en 76%
16 BE2019/5518 droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 55 en75% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 56 en 74% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 57 en 73% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 58 en 72% droge massa per gewicht zelfs met meer voorkeur tussen 59 en 71% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 60 en 70% droge massa per gewicht, van genoemde samenstelling.
In een voorkeursuitvoeringsvorm heeft de samenstelling een oplosbaar vezelgehalte tussen O en 15% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 0 en 14% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 13% droge massa per gewicht, nog meer bij voorkeur tussen 0 en 12% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 0 en 11% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 10% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 9% droge massa per gewicht, zelfs met meer voorkeur tussen 0 en 8% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 7% droge massa per gewicht ‚ met nog meer voorkeur tussen 0 en 6% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 5% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 4% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 3% droge massa per gewicht, van genoemde samenstelling.
In een voorkeursuitvoeringsvorm heeft de samenstelling een deeltjesgrootteverdeling d90 van ten hoogste 700 um, met meer voorkeur ten hoogste 650 um, met nog meer voorkeur ten hoogste 600 um, met nog meer voorkeur ten hoogste 550 um, met nog meer voorkeur ten hoogste 500um. , met nog meer voorkeur ten hoogste 450 um, met nog meer voorkeur ten hoogste 400 um, met nog meer voorkeur ten hoogste 380 um, met nog meer voorkeur ten hoogste 360 um, met nog meer voorkeur ten hoogste 340 um, met nog meer voorkeur ten hoogste 320 um, zelfs met meer voorkeur ten hoogste 310 um, met nog meer voorkeur ten hoogste 300 um.
In een voorkeursuitvoeringsvorm heeft de samenstelling een deeltjesgrootte van ten minste 50 um, met meer voorkeur van ten minste 55 um, met nog meer voorkeur van ten minste 60 um, met nog meer voorkeur van ten minste 65 um, met nog meer voorkeur van ten minste 70 um, met nog meer voorkeur van ten minste 75 um, met nog meer voorkeur van ten minste 80 um, met nog meer voorkeur van ten minste 85 um, met nog meer voorkeur van ten minste 90 um, met nog meer voorkeur van ten minste 95 um, met nog meer voorkeur van ten minste 100 um, met nog meer
17 BE2019/5518 voorkeur van ten minste 105 um, met nog meer voorkeur van ten minste 110 um, met nog meer voorkeur van ten minste 120 um, met nog meer voorkeur van ten minste 130 um, met nog meer voorkeur van ten minste 140 um , met nog meer voorkeur van ten minste 150 um, met nog meer voorkeur van ten minste 160 um, met nog meer voorkeur van ten minste 170 um, met nog meer voorkeur van ten minste 180 um, met nog meer voorkeur van ten minste 190 um, met nog meer voorkeur van ten minste 200 um, met nog meer voorkeur ten minste 210 um, met nog meer voorkeur ten minste 220 um, met nog meer voorkeur ten minste 230 um, met nog meer voorkeur ten minste 240 um, met nog meer voorkeur ten minste 250 um, met nog meer voorkeur ten minste 260 um, met nog meer voorkeur ten minste 270 um, met nog meer voorkeur van ten minste 280 um, met nog meer voorkeur van ten minste 290 um, met nog meer voorkeur van ten minste 300 um.
In een voorkeursuitvoeringsvorm heeft de samenstelling een deeltjesgrootteverdeling d90 tussen 50 en 700 um, met meer voorkeur tussen 100 en 700 um, met nog meer voorkeur tussen 50 en 600 um, met nog meer voorkeur tussen 55 en 550 um, met nog meer voorkeur tussen 60 en 500 um, met nog meer voorkeur tussen 60 en 450 um, met nog meer voorkeur tussen 65 en 400 um, met nog meer voorkeur tussen 70 en 350 um, met nog meer voorkeur tussen 75 en 300.
In een nog meer geprefereerde uitvoeringsvorm heeft de samenstelling een deeltjesgrootteverdeling d90 tussen 100 en 500 um, bij voorkeur tussen 150 en 450 um, met meer voorkeur tussen 200 en 450 um, met nog meer voorkeur tussen 200 en 400 um, met nog meer voorkeur tussen 250 en 350 um, met nog meer voorkeur heeft de samenstelling een deeltjesgrootteverdeling d90 van 300 um.
In een voorkeursuitvoeringsvorm heeft de samenstelling een suikergehalte van tussen O en 15% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 0 en 14% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 13% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 12% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 0 en 11% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 10% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 9% droge massa per gewicht , zelfs meer bij voorkeur tussen 0 en 8% droge massa per gewicht , met nog meer voorkeur tussen 0 en 7% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 6% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 5% droge massa per gewicht , met nog meer voorkeur tussen 0 en 4% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 3% droge massa per
18 BE2019/5518 gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 2% droge massa per gewicht, van genoemde samenstelling.
In een voorkeursuitvoeringsvorm heeft de samenstelling een totale koolhydraatgehalte van maximaal 95% droge massa per gewicht, bij voorkeur ten hoogste 90% droge massa per gewicht, meer bij voorkeur hoogstens 89% droge massa per gewicht, nog liever ten hoogste 88% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 87% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 86% droge massa per gewicht, zelfs met meer voorkeur ten hoogste 85% droge massa per gewicht, zelfs met meer voorkeur ten hoogste 84% droog massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 83% droge massa per gewich , met nog meer voorkeur ten hoogste 82% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 81% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 80% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 79% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 78% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 77% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 76% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 75% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 74% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 73% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 72% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten hoogste 71% droge massa per gewicht, zelfs met meer voorkeur ten hoogste 70% droge massa per gewicht van genoemde samenstelling.
In een voorkeursuitvoeringsvorm heeft de samenstelling een totaal koolhydraatgehalte van ten minste 40% droge massa per gewicht, bij voorkeur ten minste 41% droge massa per gewicht, met meer voorkeur ten minste 42% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 43% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 44% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 45% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 46% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 47% droge massa. in gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 48% droge massa in gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 49% droge massa in gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 50% droge massa in gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 51% droge massa in gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 52% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 53% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 54% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 55% droge massa per gewicht , zelfs met meer voorkeur zelfs 56% droge massa per gewicht met meer voorkeur ten minste 57% droge massa
19 BE2019/5518 per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 58% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 59% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 60% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 61% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 62% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur ten minste 63% droge massa per gewicht, van genoemde samenstelling.
In een bijzonder geprefereerde uitvoeringsvorm heeft de samenstelling een totaal koolhydraatgehalte van tussen 50 en 95% droge massa per gewicht, bij voorkeur tussen 50 en 90% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 50 en 85% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 50 en 80% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 55 en 80% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 55 en 75 % droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 60 en 70% droge massa per gewicht van genoemde samenstelling.
In een voorkeursuitvoeringsvorm heeft de samenstelling een asgehalte van tussen 0 en 15% droge massa per gewicht, bij voorkeur tussen O en 10% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 0 en 9% droge massa per gewicht met nog meer voorkeur tussen 0 en 8% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 1 en 8% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 2 en 8% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 2 en 7% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 3 en 6% droge massa per gewicht van genoemde samenstelling.
In een voorkeursuitvoeringsvorm heeft de samenstelling een alcoholgehalte van 0% droge massa per gewichtvan genoemde samenstelling.
In een voorkeursuitvoeringsvorm is de samenstelling verpakt in een verpakking omvattende een plastic voering van voedingskwaliteit op ten minste één, bij voorkeur op alle binnenoppervlakken. Bij voorkeur omvat de verpakking verder een meerwandig Kraft-papier.
De samenstelling kan al dan niet worden afgeleid van Brewer's Spent Grain door drogen, malen en fractioneren van de Brewer's Spent Grain.
In een tweede aspect heeft de uitvinding betrekking op een poederachtige voedselsamenstelling omvattende een eiwitfractie en een vezelfractie, waarbij genoemde samenstelling is afgeleid van een plantaardig materiaal, genoemd plantaardig materiaal is gekozen uit een distilleerderij of een bijproduct van een brouwerij, bij voorkeur van Brewer's Spent Grain; met het kenmerk, dat de totale hoeveelheid van genoemd eiwit en genoemde vezelfractie in genoemde samenstelling tussen 70 en 100% droge massa per gewicht van genoemde samenstelling ligt, en
20 BE2019/5518 waarbij de verhouding van eiwit- en vezelfractie in genoemde samenstelling tussen 0.30 en 0.65 ligt, waarbij genoemde samenstelling heeft een zetmeelgehalte tussen 0 en 7.5% droge massa per gewicht, en waarbij genoemde samenstelling een onoplosbaar vezelgehalte heeft tussen 40 en 80% droge massa per gewicht.
VOORBEELDEN en / of BESCHRIJVING VAN DE FI GUREN
De onderhavige uitvinding zal nu verder worden toegelicht aan de hand van de volgende voorbeelden. De onderhavige uitvinding is geenszins beperkt tot de gegeven voorbeelden of tot de in de figuren gepresenteerde uitvoeringsvormen.
Voorbeeld 1.
Natte BSG was afkomstig van een brouwerij. De BSG werd gedroogd, gemalen en gefractioneerd tot een fijn samenstelling en grove samenstelling. De grove samenstelling werd geanalyseerd. Hierbij werden de totale voedingsfractie, de eiwitfractie, het vetgehalte en het asgehalte bepaald en uitgedrukt in % droge massa per gewicht. Bovendien werd de totale hoeveelheid eiwit en de vezelfractie en de verhouding van het eiwit en de vezelfractie berekend.
Het totale gehalte aan voedingsvezels werd bepaald volgens de AOAC Official Method 2011.25 om onoplosbare, oplosbare en totale voedingsvezels in levensmiddelen te bepalen, door een monster te ontzweten en te ontvetten. Het monster werd verder onderworpen aan een enzymatische digestie door hittestabiel a-amylase, protease en amyloglucosidase om zetmeel en eiwit te verwijderen.
Het gehalte aan onoplosbare voedingsvezels werd gefiltreerd, gewassen, gedroogd en gewogen. Het residu werd gesplitst, één portie werd getest op eiwitgehalte en de andere werd getest op de bepaling van het asgehalte. Het gehalte aan onoplosbare voedingsvezels werd gravimetrisch bepaald na correctie voor eiwit, as en blanco.
Voor oplosbare vezels werd het filtraat neergeslagen met alcohol om het water gravimetrisch te bepalen : in alcohol onoplosbare vezels; en niet-precipiteerbaar water: in alcohol oplosbare vezel werd gefiltreerd, gedeioniseerd, geconcentreerd en bepaald door vloeistofchromatografie.
Het eiwitgehalte werd bepaald door een monster te verteren met een mengsel van geconcentreerd zwavelzuur en kaliumsulfaat met behulp van koper (IT) sulfaat als katalysator, waarbij de aanwezige organische stikstof wordt omgezet in ammoniumsulfaat. Overmaat natriumhydroxide werd automatisch aan het gekoelde digest toegevoegd om ammoniak uit het ammoniumsulfaat vrij te maken. De
21 BE2019/5518 ammoniak werd auto-gedestilleerd in een overmaat van automatisch afgegeven indicatorboorzuuroplossing, vervolgens automatisch getitreerd met standaard zwavelzuuroplossing. Het stikstofgehalte van het monster werd berekend uit de hoeveelheid geproduceerde ammoniak. De hoeveelheid stikstof werd gemeten als geproduceerde ammoniak en bepaald onder de in deze procedure gespecificeerde omstandigheden en uitgedrukt in geschikte eenheden. Het percentage stikstof zoals bepaald zoals hierboven vermenigvuldigd met de relevante factor (6.25) werd uitgedrukt als massapercentage eiwit.
De totale hoeveelheid eiwit en de vezelfractie werd berekend door de som van de eiwitfractie en de vezelfractie. De verhouding van het eiwit en de vezelfractie werd berekend door de eiwitfractie te delen door de vezelfractie.
De verkregen waarden voor acht verschillende monsters worden geïllustreerd in tabel 1.
Tabe! 1 Analyse voor grove samenstelling
Voorbeel d Voorb | Voorb | Voorb | Voorb | Voorb | Voorb | Voorb | Voorb identific | eeld 1 | eeld 2 | eeld 3 | eeld 4 | eeld 5 | eeld 6 | eeld 7 | eeld 8 atie
Totale voedings | 58.47 | 72,35 | 51.99 | 70,84 | 67.39 | 62,94 | 69.25 | 67,67 ue (7 [22.09 [28.25 [25.05 [2505 [26.15 [22.14 [279 x (554 [ea (en (am [ass (en [es [97] a [A [38 [a [1e [as jan [15 [3e
SOM- eiwit + | 77.25 | 94,44 | 80.24 | 96.49 | 91.34 | 89.09 | 91,39 | 95,61 vezel
Verhoudi ng eiwit | 0.32 0.31 0.54 0.36 0.36 0.42 0.32 0.41
Voorbeeld 2
Natte BSG was afkomstig van een brouwerij. De BSG werd gedroogd, gemalen en gefractioneerd tot een fijn samenstelling en grove samenstelling. De grove samenstelling werd geanalyseerd. Hierbij werden de totale voedingsfractie, de
22 BE2019/5518 eiwitfractie, het vetgehalte en het asgehalte bepaald en uitgedrukt in % droge massa per gewicht. Bovendien werd de totale hoeveelheid eiwit en de vezelfractie en de verhouding van het eiwit en de vezelfractie berekend. De totale hoeveelheid eiwit en de vezelfractie werd berekend door de som van de eiwitfractie en de vezelfractie. De verhouding van het eiwit en de vezelfractie werd berekend door de eiwitfractie te delen door de vezelfractie. Dezelfde analyse werd uitgevoerd voor verschillende andere poederachtige samenstellingen en zaden of zemelen.
Het totale voedingsvezelgehalte werd bepaald door een monster te ontsuikeren en ontvetten. Het monster werd verder onderworpen aan een enzymatische digestie door hittestabiel a-amylase, protease en amyloglucosidase om zetmeel en eiwit te verwijderen. Het totale voedingsvezelgehalte werd neergeslagen met gefiltreerde alcohol, gewassen, gedroogd en gewogen. Het residu werd gesplitst, één portie werd getest op eiwitgehalte en de andere werd getest op de bepaling van het asgehalte.
Het totale voedingsvezelgehalte werd gravimetrisch bepaald na correctie voor eiwit, as en blanco.
Het eiwitgehalte werd bepaald door een monster te verteren met een mengsel van geconcentreerd zwavelzuur en kaliumsulfaat met behulp van koper (IT) sulfaat als katalysator, waarbij de aanwezige organische stikstof wordt omgezet in ammoniumsulfaat. Overmaat natriumhydroxide werd automatisch aan het gekoelde digest toegevoegd om ammoniak uit het ammoniumsulfaat vrij te maken. De ammoniak werd auto-gedestilleerd in een overmaat van automatisch afgegeven indicatorboorzuuroplossing, vervolgens automatisch getitreerd met standaard zwavelzuuroplossing. Het stikstofgehalte van het monster werd berekend uit de hoeveelheid geproduceerde ammoniak. De hoeveelheid stikstof werd gemeten als geproduceerde ammoniak en bepaald onder de in deze procedure gespecificeerde omstandigheden en uitgedrukt in geschikte eenheden. Het percentage stikstof zoals bepaald zoals hierboven vermenigvuldigd met de relevante factor (6.25) werd uitgedrukt als massapercentage eiwit.
De verkregen waarden worden geïllustreerd in tabel 2.
Tabe! 2 Vergelijking grove samansielfin met andere meet, zaden en zemelen
Voorbeeld Totale SOM- ei Verhoudi identificatie voedingsvez wit + | ng eiwit / els vezel vezel
23 BE2019/5518 18.7
Voorbeeld 1 58.47 8 9,54 | 77.25 0.32 22.0
Voorbeeld 2 28.2
Voorbeeld 3 25.6
Gemeten | Voorbeeld 4 70,84 5 3.91 | 96.49 0.36 resultate 23.9 n Voorbeeld 5 67.39 5 4.83 | 91.34 0.36 26.1
Voorbeeld 6 22.1
Voorbeeld 7 27.9
Voorbeeld 8
Faba bonen 7 25 32 3.57 meel
Haverzemel 17 7 32 1.13 en (Google) tarwezemel es Jean Jen en
Haver 14.6 6,5 9,12 | 21.16 2.26 bloem 6
Resultat en uit
Tarwebloe 10.3 andere 2.7 0.98 | 13.03 3.83 m, wit 3 bronnen
Tarwebloe 12.2 13.7 | 1.87 | 25.90 1.12 m, volkoren
Quinoa 14.1 7 6.07 | 21.12 2.02 bloem 2
Rijstmeel, 4.6 7.23 | 2,78 | 11.83 1.57 bruin
Rijstmeel, it 2.4 5.95 | 1.42 | 8.35 2.48
WI
24 BE2019/5518 9 6
Uit Tabel 2 is het duidelijk dat geen van de vergeleken meel, zemelen of zaden een totale hoeveelheid eiwit en een vezelfractie tussen 70 en 100% droge massa per gewicht heeft, een verhouding van het eiwit en de vezelfractie tussen 0.30en 0.70.
Voorbeeld 3
Natte BSG was afkomstig van een brouwerij. De BSG werd gedroogd, gemalen en gefractioneerd tot een fijn samenstelling en grove samenstelling. De grove samenstelling met als geanalyseerd. Een algemene analyse werd uitgevoerd op de grove samenstelling.
Het totale voedingsvezelgehalte werd bepaald door een monster te ontsuikeren en ontvetten. Het monster werd verder onderworpen aan een enzymatische digestie door hittestabiel a-amylase, protease en amyloglucosidase om zetmeel en eiwit te verwijderen. Het totale voedingsvezelgehalte werd neergeslagen met gefiltreerde alcohol, gewassen, gedroogd en gewogen. Het residu werd gesplitst, één portie werd getest op eiwitgehalte en de andere werd getest op de bepaling van het asgehalte.
Het totale voedingsvezelgehalte werd gravimetrisch bepaald na correctie voor eiwit, as en blanco.
Het eiwitgehalte werd bepaald door een monster te verteren met een mengsel van geconcentreerd zwavelzuur en kaliumsulfaat met behulp van koper (IT) sulfaat als katalysator, waarbij de aanwezige organische stikstof wordt omgezet in ammoniumsulfaat. Overmaat natriumhydroxide werd automatisch aan het gekoelde digest toegevoegd om ammoniak uit het ammoniumsulfaat vrij te maken. De ammoniak werd auto-gedestilleerd in een overmaat van automatisch afgegeven indicatorboorzuuroplossing, vervolgens automatisch getitreerd met standaard zwavelzuuroplossing. Het stikstofgehalte van het monster werd berekend uit de hoeveelheid geproduceerde ammoniak. De hoeveelheid stikstof werd gemeten als geproduceerde ammoniak en bepaald onder de in deze procedure gespecificeerde omstandigheden en uitgedrukt in geschikte eenheden. Het percentage stikstof zoals bepaald zoals hierboven vermenigvuldigd met de relevante factor (6.25) werd uitgedrukt als massapercentage eiwit.
25 BE2019/5518
Het vetgehalte werd bepaald door gravimetrie na een zure hydrolyse en een daaropvolgende monsterdigestie met zoutzuur. Na deze stap werd het monster gefiltreerd, gedroogd en geëxtraheerd met petroleumether.
De totale koolhydratenfractie werd verkregen door de totale massa te verkrijgen en het vochtgehalte, het asgehalte, het vetgehalte en het eiwitgehalte van de totale massa af te trekken.
Het zetmeelgehalte werd verkregen door de totale voedingsvezelfractie af te trekken van de totale koolhydraatfractie.
Tabel 3 illustreren en de verkregen resultaten.
Tabe! 3 Algemene analyse grove samensteiing ne
Uit de resultaten kan worden geconcludeerd dat de grove samenstelling omvatten en een hoge totale hoeveelheid eiwit en vezelfractie, terwijl het een zeer lage vet, suiker en zetmeelgehalte.
Voorbeeld 4
Natte BSG was afkomstig van een brouwerij. De BSG werd gedroogd, gemalen en gefractioneerd tot een fijn samenstelling en grove samenstelling. De grove samenstelling met als geanalyseerd. Een microbiologie-analyse werd uitgevoerd op de grove samenstelling. De verkregen resultaten worden geïllustreerd in tabel 4.
Tabe! + Microbiniogie-analyse grove samensieilliag
26 BE2019/5518
De resultaten tonen aan dat de grove samenstelling geen schadelijke bacteriecultuur omvat en geschikt is voor gebruik in een menselijk dieet.
Voorbeeld 5.
Natte BSG was afkomstig van een brouwerij. De BSG werd gedroogd, gemalen en gefractioneerd tot een fijn samenstelling en grove samenstelling. De grove samenstelling met als geanalyseerd. Een specificatieanalyse werd uitgevoerd op de grove samenstelling. De verkregen resultaten worden geïllustreerd in tabel 5.
Jabel 5 Specificaiis-analyse grove Samensisifing
Voorbeeld 6.
Natte BSG was afkomstig van een brouwerij. De BSG werd gedroogd, gemalen en gefractioneerd tot een fijn samenstelling en grove samenstelling. De grove samenstelling met als geanalyseerd. Een aminozuuranalyse werd uitgevoerd op de grove samenstelling. De verkregen resultaten worden geïllustreerd in tabel 6.
Tabel & Aminozuvranaiyse grovesamenstelijng
27 BE2019/5518
De resultaten tonen aan dat de geteste grove samenstelling een essentieel aminozuurgehalte van 7,76 gew.% Droge massa , een voorwaardelijk essentieel aminozuurgehalte van 4,62 gew.% Droge massaen een niet-essentieel aminozuurgehalte van 7,67 gew.% Droge massa. .
Voorbeeld 7 .
Natte BSG was afkomstig van een brouwerij. De BSG werd gedroogd, gemalen en gefractioneerd tot een fijn samenstelling en mede een rse preparaat . De grove preparaat met als geanalyseerd. Een minerale analyse werd uitgevoerd op de grove samenstelling . De verkregen resultaten worden geïllustreerd in tabel 7 .
Tabe! 7 Minerale analyses grove samensteling mineralen
28 BE2019/5518
Voorbeeld 8.
Natte BSG was afkomstig van een brouwerij. De BSG werd gedroogd, gemalen en gefractioneerd tot een fijn samenstelling en grove samenstelling. De grove samenstelling werd geanalyseerd. Een vitamine-analyse werd uitgevoerd op de grove samenstelling. De verkregen resultaten worden geïllustreerd in tabel 8.
Tabel & Vilamimnsgs- analyse grove samensieljng
Voorbeeld 9.
Het omhulsel van een gerstplant en de droge massa van een brouwersuitgifte afkomstig van een brouwerij werden geanalyseerd op het totale gehalte aan voedingsvezels, het eiwitgehalte, het vetgehalte en het asgehalte. Bovendien werd de totale hoeveelheid eiwit en de vezelfractie en de verhouding van het eiwit en de vezelfractie berekend. De totale hoeveelheid eiwit en de vezelfractie werd berekend door de som van de eiwitfractie en de vezelfractie. De verhouding van het eiwit en devezelfractie werd berekend door de eiwitfractie te delen door de vezelfractie. Tabel 9 illustreert de verkregen resultaten.
Tabel 3 Samenstelling DSG en gerstesch Han
LI (Remetenrentnes
Gersteschil | BSG (gebaseerd op
Voorbeeld (gram per | massabalans) identificatie 100 gram |(gram per 100 gram product) product)
Totale
29 BE2019/5518
Eiw it 4.49 29.5
Pf
CC.
Verhouding eiwit / 0.05 0.52 vezel
Het is duidelijk dat de samenstelling volgens de uitvinding en zijn toepassingen niet beperkt zijn tot de gepresenteerde voorbeelden.

Claims (15)

30 BE2019/5518 CLAIMS
1. Poederachtige voedselsamenstelling die een eiwitfractie en een vezelfractie omvat, waarbij de samenstelling is afgeleid van een plantmateriaal, waarbij het plantmateriaal gerst , gerstemout of distilleerderij of een bijproduct van een brouwerij is, bij voorkeur een gebruikte korrel van de brouwer; met het kenmerk, dat de totale hoeveelheid van het eiwit en de vezelfractie in de samenstelling ligt tussen 70 en 100% droge massa per gewicht van de samenstelling, en waarbij de verhouding van eiwitten en vezelfractie in de samenstelling ligt tussen 0.30 en 0.70.
2. Samenstelling volgens conclusie 1, waarbij de totale hoeveelheid van het eiwit en de vezelfractie in de samenstelling ligt tussen 85 en 100% droge massa per gewicht van de samenstelling, en waarbij de verhouding van eiwitten en vezelfractie in genoemde samenstelling tussen 0.30 en 0.55.
3. Samenstelling volgens een van de voorgaande conclusies 1 of 2, waarbij de vezelfractie een onoplosbaar vezelgehalte van tussen 80 en 100% droge massa per gewicht, bij voorkeur tussen 90 en 100% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 95 en 99% droge massa per gewicht van genoemde vezelfractie.
4. Samenstelling volgens conclusie 3, waarbij de vezelfractie tussen 20 en 80% droge massa per gewicht, bij voorkeur tussen 35 en 65% roge massa per gewicht, arabinoxylaan; tussen 15 en 65% droge massa per gewicht, bij voorkeur tussen 25 en 55% droge massa per gewicht, cellulose; en tussen 3 en 33% drooggewicht gewichtsprocent, bij voorkeur tussen 13 en 23% drooggewicht gewichtsprocent, lignine.
5. Samenstelling volgens een van de voorgaande conclusies 1 tot en met 4, waarbij genoemde vezelfractie een oplosbaar vezelgehalte heeft tussen 0 en 20% droge massa per gewicht, bij voorkeur tussen 0 en 10% droge massa per gewicht, met nog meer voorkeur tussen 0 en 5% droge massa per gewicht van genoemde vezelfractie.
6. Samenstelling volgens een van de voorgaande conclusies 1 tot 5, waarbij de samenstelling een zetmeelgehalte heeft tussen 0 en7.5% droge massa per
31 BE2019/5518 gewicht, bij voorkeur tussen O en 5% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 0 en 3% droge massa per gewicht van genoemde samenstelling.
7. Samenstelling volgens een van de voorgaande conclusies 1 tot 6, waarbij de samenstelling een vochtgehalte van ten hoogste 10% per gewicht van de samenstelling omvat.
8. Samenstelling volgens een van de voorgaande conclusies 1 tot 7, waarbij de samenstelling een vetgehalte heeft tussen 0 en 15% droge massa per gewicht, bij voorkeur tussen O en 10% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 0 en 6% droge massa per gewicht van genoemde samenstelling.
9. Samenstelling volgens een van de voorgaande conclusies 1 tot 8, waarbij de samenstelling een onoplosbaar vezelgehalte van tussen 45 en 85% droge massa per gewicht, bij voorkeur tussen 55 en 75 % droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 60 en 70% heeft. droge massa per gewicht van genoemde samenstelling.
10. Samenstelling volgens een van de voorgaande conclusies 1 tot 9, waarbij de samenstelling een oplosbaar vezelgehalte heeft tussen 0 en 10% droge massa per gewicht, bij voorkeur tussen 0 en 7% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 0 en 3% droge massa per gewicht van genoemde samenstelling.
11. Samenstelling volgens één der voorgaande conclusies 1-10, waarbij genoemde samenstelling een deeltjesgrootteverdeling d90 tussen 100 en 700 um, bij voorkeur tussen 200 en 500 um, liever tussen 250 en 350 um.
12. Samenstelling volgens een van de voorgaande conclusies 1 tot 11, waarbij de samenstelling een suikergehalte heeft tussen O en 15% droge massa per gewicht, bij voorkeur tussen 0 en 10% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 0 en 5% droge massa per gewicht van genoemde samenstelling.
13. Samenstelling volgens een van de voorgaande conclusies 1 tot 12, waarbij de samenstelling een totaal koolhydraatgehalte tussen 50 en 85% droge massa
32 BE2019/5518 per gewicht, bij voorkeur tussen 55 en 75% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 60 en 70% droge massa per gewicht van genoemde samenstelling.
14. Samenstelling volgens één der voorgaande conclusies 1-13, waarbij genoemde samenstelling een asgehalte tussen O en 10 % droge massa per gewicht, bij voorkeur tussen 0 en 7.5% droge massa per gewicht, met meer voorkeur tussen 1 en 5% droge massa per gewicht van genoemde samenstelling.
15. Poederachtige voedselsamenstelling die een eiwitfractie en een vezelfractie omvat, waarbij de samenstelling is afgeleid van een plantmateriaal, het plantmateriaal is gekozen uit een distilleerderij of een bijproduct van een brouwerij, bij voorkeur van een Brewer's Spent Grain; met het kenmerk, dat de totale hoeveelheid van het eiwit en de vezelfractie in de samenstelling ligt tussen 70 en 100% droge massa per gewicht van de samenstelling, en waarbij de verhouding van eiwitten en vezelfractie in de samenstelling ligt tussen 0.30 en 0.65, waarbij genoemde samenstelling een zetmeelgehalte van 0 tot 5% droge massa per gewicht bedraagt en waarbij genoemde samenstelling een onoplosbare vezelgehalte van tussen 40 en 80% droge massa per gewicht.
BE20195518A 2019-08-09 2019-08-09 Poederachtige voedingssamenstelling BE1027708B1 (nl)

Priority Applications (9)

Application Number Priority Date Filing Date Title
BE20195518A BE1027708B1 (nl) 2019-08-09 2019-08-09 Poederachtige voedingssamenstelling
BR112022002413A BR112022002413A2 (pt) 2019-08-09 2020-08-10 Processo de recuperação de composições proteicas e fibrosas do grão gasto em cervejarias
EP20753364.7A EP4009805B1 (en) 2019-08-09 2020-08-10 Process for recovering protein and fibre compositions from brewers' spent grain
MX2022001662A MX2022001662A (es) 2019-08-09 2020-08-10 Proceso para recuperar composiciones de proteína y fibra a partir de bagazo cervecero.
CA3150447A CA3150447C (en) 2019-08-09 2020-08-10 Process for recovering protein and fibre compositions from brewers' spent grain
PCT/EP2020/072432 WO2021028405A1 (en) 2019-08-09 2020-08-10 Process for recovering protein and fibre compositions from brewers' spent grain
JP2022508554A JP7794731B2 (ja) 2019-08-09 2020-08-10 醸造者による使用済み穀物からタンパク質組成物及び繊維組成物を回収する方法
US17/633,864 US12369602B2 (en) 2019-08-09 2020-08-10 Process for recovering protein and fibre compositions from brewers' spent grain
GB2012426.9A GB2587494B (en) 2019-08-09 2020-08-10 Food compositions

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
BE20195518A BE1027708B1 (nl) 2019-08-09 2019-08-09 Poederachtige voedingssamenstelling

Publications (2)

Publication Number Publication Date
BE1027708A1 BE1027708A1 (nl) 2021-05-20
BE1027708B1 true BE1027708B1 (nl) 2021-05-25

Family

ID=68502772

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
BE20195518A BE1027708B1 (nl) 2019-08-09 2019-08-09 Poederachtige voedingssamenstelling

Country Status (1)

Country Link
BE (1) BE1027708B1 (nl)

Citations (5)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US4341805A (en) * 1979-09-10 1982-07-27 Miller Brewing Company High dietary fiber product
EP0581741A2 (en) * 1992-07-29 1994-02-02 Sandoz Nutrition Ltd. Dietary fibre from barley spent grain and process for preparing the same
US20090175993A1 (en) * 2006-07-14 2009-07-09 Csir Dietary fibres
WO2019023647A1 (en) * 2017-07-28 2019-01-31 Coors Brewing Company EXTRACTION OF PROTEINS FROM BREWERY DRAFTS
US20190200641A1 (en) * 2016-09-16 2019-07-04 Mars, Incorporated Food composition having a high plant protein content and methods for making the same

Patent Citations (5)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US4341805A (en) * 1979-09-10 1982-07-27 Miller Brewing Company High dietary fiber product
EP0581741A2 (en) * 1992-07-29 1994-02-02 Sandoz Nutrition Ltd. Dietary fibre from barley spent grain and process for preparing the same
US20090175993A1 (en) * 2006-07-14 2009-07-09 Csir Dietary fibres
US20190200641A1 (en) * 2016-09-16 2019-07-04 Mars, Incorporated Food composition having a high plant protein content and methods for making the same
WO2019023647A1 (en) * 2017-07-28 2019-01-31 Coors Brewing Company EXTRACTION OF PROTEINS FROM BREWERY DRAFTS

Also Published As

Publication number Publication date
BE1027708A1 (nl) 2021-05-20

Similar Documents

Publication Publication Date Title
Brandt Industrial production of sourdoughs for the baking branch–An overview
MX2022000831A (es) Mezclas de enzimas y procesos para producir un ingrediente alimenticio de alto contenido proteico a partir de un subproducto de la vinaza entera.
EP2455483A3 (en) Disease resistant plants
MX2019012972A (es) Método para producir un agente de relleno de bagazo de cerveza, uso del agente de relleno y producto alimenticio.
PH12018501071A1 (en) Rice grain with thickened aleurone
BE1027710B1 (nl) Poederachtige voedingssamenstelling
JP2012060974A5 (nl)
DE602005018745D1 (de) Geschmacksverbesserungsmittel, backwarenteige, bro sowie deren verwendung als nacl-ersatz
NZ526829A (en) Beta-glucan-containing products, methods of making same, and uses therefor
SE1851490A1 (en) A process for preparation of cereal fractions
Sousa et al. Amazonian fermentations: an analysis of industrial and social technology as tools for the development of bioeconomy in the region
RU2010125192A (ru) Сухая гранулированная смесь для кваса
MX2022004679A (es) Composicion bacteriana para controlar la degradacion fungica y usos de la misma.
Otlewska et al. Undesirable microorganisms in cereal flours and their impact on the stability of sourdough microbiome
Elmholt et al. Comparing the effect of continuous drying and drum drying on fungal contamination of bread grain (rye)
Černauskas et al. EFFECT OF MICROORGANISMS ON THE FERMENTATION OF FUSARIUM SPP. CONTAMINATED BARLEY AND ITS DETOXIFICATION
Mohammadi Nali and the Self-Criticism of His Poetry
Ohm Regulation of mushroom formation in Schizophyllum commune
LT3636079T (lt) Daigintų grūdų, aliejinių augalų sėklų ar ankštinių, maisto produktų, kuriuose yra daigintų grūdų, paruošimo būdas
Kruger et al. Potential for improvement in yeast nutrition in raw whole grain sorghum and maize lager brewing and bioethanol production through grain genetic modification and phytase treatment.
CN105010739A (zh) 不用火不用加热加工纯天然绿色熟饲料的生物制剂
RU2015142968A (ru) Способ выработки белого окрошечного кваса
Oliinyk et al. On the baking properties of Golikovska emmer
PL375855A1 (pl) Pasza biokompozytowa
RU2015143391A (ru) Способ получения кваса ароматного с душицей

Legal Events

Date Code Title Description
FG Patent granted

Effective date: 20210525