Composite chill cast iron rolling mill rolls having increased resistance to the spalling
Info
Publication number
CA922938A
CA922938A CA078113A CA78113A CA922938A CA 922938 A CA922938 A CA 922938A CA 078113 A CA078113 A CA 078113A CA 78113 A CA78113 A CA 78113A CA 922938 A CA922938 A CA 922938A