CA924940A - Pericortical dental implant and inserter therefor - Google Patents
Pericortical dental implant and inserter therefor
Info
Publication number
CA924940A
CA924940A CA095637A CA95637A CA924940A CA 924940 A CA924940 A CA 924940A CA 095637 A CA095637 A CA 095637A CA 95637 A CA95637 A CA 95637A CA 924940 A CA924940 A CA 924940A