CA928306A - Imidazole-derivatives - Google Patents
Imidazole-derivatives
Info
Publication number
CA928306A
CA928306A CA018359A CA18359A CA928306A CA 928306 A CA928306 A CA 928306A CA 018359 A CA018359 A CA 018359A CA 18359 A CA18359 A CA 18359A CA 928306 A CA928306 A CA 928306A