CA936157A - Stilbene derivatives - Google Patents
Stilbene derivatives
Info
Publication number
CA936157A
CA936157A CA077967A CA77967A CA936157A CA 936157 A CA936157 A CA 936157A CA 077967 A CA077967 A CA 077967A CA 77967 A CA77967 A CA 77967A CA 936157 A CA936157 A CA 936157A