Novel thionophosphoric(phosphonic)acid esters their use as insecticides and acaricides
Info
Publication number
EG11538A
EG11538A EG29A EG2975A EG11538A EG 11538 A EG11538 A EG 11538A EG 29 A EG29 A EG 29A EG 2975 A EG2975 A EG 2975A EG 11538 A EG11538 A EG 11538A