Process for the preparation of s-triazole(3,4-b)benzothiazoles for the control of plant pathogens
Info
Publication number
EG11669A
EG11669A EG117A EG11775A EG11669A EG 11669 A EG11669 A EG 11669A EG 117 A EG117 A EG 117A EG 11775 A EG11775 A EG 11775A EG 11669 A EG11669 A EG 11669A