EG14796A - Herbicidal 2-haloacetanilides - Google Patents
Herbicidal 2-haloacetanilides
Info
Publication number
EG14796A
EG14796A EG81146A EG14681A EG14796A EG 14796 A EG14796 A EG 14796A EG 81146 A EG81146 A EG 81146A EG 14681 A EG14681 A EG 14681A EG 14796 A EG14796 A EG 14796A