Method of pre-heating particles of a hydrocarbon-bearing substrate and an apparatus thereof
Info
Publication number
EG15722A
EG15722A EG82219A EG21982A EG15722A EG 15722 A EG15722 A EG 15722A EG 82219 A EG82219 A EG 82219A EG 21982 A EG21982 A EG 21982A EG 15722 A EG15722 A EG 15722A