Process for the preparation of fibre-reactive heavy metal-containing formazan dyes
Info
Publication number
CA922311A
CA922311A CA041296A CA41296A CA922311A CA 922311 A CA922311 A CA 922311A CA 041296 A CA041296 A CA 041296A CA 41296 A CA41296 A CA 41296A CA 922311 A CA922311 A CA 922311A